reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Tekila uwierz że nosefridą robi sie większą siłę ssąca niż robi katarek podłączony do odkurzacza...
Ja sie zawsze śmiałam ze boję sie ze dzieciakowi mózg wyssa [emoji14]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No może ale jakoś trudno mi w to uwierzyć jak nie mam porównania na żywo ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mały miał raz katar i tak naprawdę to 4 dni mu odciagalam bo wydzielina była gesta i zaczął się kaszle.
Mój lekarz nie poleca inhalacji na katar bo mów o ze to rozrzedza wydzieline owszem ale takie małe dziecko jej nie wysmarka i wpłynie na oskrzela i ze najlepiej robić inhalacje naturalną czyli spacerować ;) I faktycznie w sumie 5 dni trwał katar... te 4 odciagalam raz dziennie katarkiem a tak to nie czyszcze mu noska codzienne bo nie ma potrzeby. Psikam mu wodą morską i jak leży na brzusZku to wycieram to co splynie samo...


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patka powodzenia, oby podejrzenia się nie potwierdziły. Dużo siły dla Was i zdrówka dla maluszka.

Do zwykłego katarka też nie trzeba odkurzacza z regulacją , tylko jest napisane jaka maksymalna moc odkurzacza. Ale plus jest lepszy , bo można wyczyścić. I podobno gorzej odciągać ręcznymi z uwagi na nierówną siłę ssania. Ja po pierwszej córce zwykłe wywaliłam, bo zawsze miałam potem mega chore gardło.

Moja córa papek nie uświadczyła, ale z jedzeniem problemy były. Karmiłam ją też , wiec nie było to typowe BLW, ale coś zbliżonego. Krzesełka z Ikei polecam ;) nie dość , że umyć można , to i poręczne. I takie fartuszki. A w upały moja jadła w samej pieluszce [emoji14] wbrew pozorom w cale nie ma tak dużo sprzątania.
Persea moja przez chwile musiała suplementować żelazo, ale odkąd je normalnie jest ok. Młody późno odpępniony, zobaczymy hit czy kit [emoji14]

Rozszerzanie diety po 3 miesiącu ? :O biedne jelitka. Dzieci może zdrowe , ale zdrowi dorośli niekoniecznie :/
A wg obecnych zaleceń dzieci na mm też po 6 miesiącu.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka ja narazie korzystam tylko z fridy i daje rade ale moze dlatego ze mocnego katarku u nas nie ma ewentualnie to co zostanie w nosku jak malemu się uleje. Dodatkowo co rano pod nosek małemu nakładam mas majerankowa aby mu się dobrze oddychalo
 
dziewczyny a jak z waszym odciąganym mlekiem, maluchy je chętnie jedzą z butelki czy to mleko na stracenie u was albo się mrozi ?? bo mój trochę marudzi jak ma butelkę
 
U mnie nie ma problemu z butelka, w sumie mamy chyba z 3 różne i każda akceptuje. Ale to taki typ, że jak jest głodny to je :-)
A masz jednej firmy butelki? Może no inny smoczek czy coś?

My dziś testujemy łóżeczko przerobione na dostawkę...
Mały cały czas śpi ze mną (bo ja to lubię w sumie) ale czas żeby zaczął spać u siebie choć niestety łóżeczka nie akceptuje... Wiec póki co mąż obniżył je do poziomu naszego łóżka i zdjął bok i dziś mały tak śpi... Godzinę walczył żeby tak zasnąć i ciekawe ile będzie tam spał.. Może sama obecność moja z boku będzie ok... Szkoda tylko, że łóżeczko jest z tej strony z której w nocy praktycznie nie karmie za bardzo... I to będzie trudne ;-) ale zobaczymy...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry