reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja chyba calkowicie zaprzestane z młodą spacerów. Mam dosyć. najpierw darcie przy ubieraniu, pozniej przy wyjsciu z domu, chwila drzemki ok 15 min chwila patrzenia i znow ryk. Biore na ręce, usypia, odkladam i znow pol godzinna drzemka i ryk.
O firme mi chodzilo :)
Ja zaczynam szukac nosidelka dobrego
 
Ja swojego pasiaka pierwszego kupiłam 1,5miesiaca temu...
Ale jest jeszcze sztywny bo niby używany Ale motany kilka razy tylko.
Dzisiaj kupiłam kółeczka LF szarą iluzję i już się nie mogę doczekać aż przyjdzie :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrish zazdroszcze chęci do łażenia po lesie, ja na spacery małego po mieście ciagam :( jakos mnie do ludzi ciągnie. A co do czyszczenia nosa to ja jeszcze nie musiałam naszczescie ale katarek zakupiony czeka. A zamiast chusty mam babcie;) ale bedzie płacz jak wyjedzie
 
Agicia hahaha dobre stwierdzenie z babcia :)
Teraz i tak czas na chustowanie słaby... chyba że gramatura wyższa i dopinke się posiada...
Ja muszę mieć chustę bo mi aie nie chce wózka wyciągać jak młodą do przedszkola prowadzę a mam kilkaset metrów dosłownie... nie wiem tylko jak mrozy przyjdą czy wystarczy ten kombinezon co mam dla małego.. . Ale to chwila więc nic mu nie powinno być [emoji14] zahartuje się ;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry