reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja też nosze dziecię w chuście bo mamy czasem takie dni,ze tylko ręce i ręce a wtedy to cieżko cos nawet zjeść,a chusta czyni cuda,ale bez doradcy się nie odważyłam bo jest duzo szczegółów na które trzeba zwrócić uwagę zeby było dobrze dla dziecka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas najlepiej sprawdza się butelka z aventu, od początku z nią zaczynałam i mała prawie od razu załapała, a jak idziecie na spacer i bierzecie mleko to macie jakieś dobre termoopakowanie? Ja już przetestowałam 2 i słabo się sprawdzają, po godzinie ledwo ciepłe...

O jak taki człowieczek rozwali się w łóżku rodziców to miejsca niewiele zostaje na spanie, a co dopiero mówić o pożyciu :D Dlatego u nas też walka trwa, na razie idzie nieźle i łóżko powoli staje się naszą własnością :D
 
My od kilku dni tez spimy w 3 wlasnie przez ten katarek.bo wiercipiete meczy nosek jak sie obudzi i maz ma go pod reka ale nawet Wam powiem wysypiam sie jak spimy wszyscy razem myslalam ze bedzie gorzej bo spalam sama z malym.
Maz dzis sie uparl ze poszuka gdzies katarka i wyprobujemy a u Nas odkurzacz na chwile nawet w nocy nikomu nie bedzie przeszkadzal :p
Wlasnie siedze u fryzjera a synek z tata a co mamie tez sie cos nalezy;)
 
Nasza kiepsko sypia wiec ciezko mówiąc o pozyciu. Jak uda się ją uśpić to sami jestesmy juz wykonczeni. Tekila a jaką masz tą chustę? ja tez mam uzywana bawelniania, kurde moze faktycznie do niej wrócę.
 
Dzisiaj dzwonili do mnie ze szpitala i będziemy mieć konsultacje za 6-8tyg. Jeszcze tyle czekania jak ja to wytrzymam. będę ja obserwować już nawet przestałam czytać pierdoły w internecie. Wierze że jest zdrowa. My ciągle śpimy razem ale ja to lubie jak sie takie małe ciałko do mnie przytula:)
 
Dzisiaj dzwonili do mnie ze szpitala i będziemy mieć konsultacje za 6-8tyg. Jeszcze tyle czekania jak ja to wytrzymam. będę ja obserwować już nawet przestałam czytać pierdoły w internecie. Wierze że jest zdrowa. My ciągle śpimy razem ale ja to lubie jak sie takie małe ciałko do mnie przytula:)


Patus a nie chcesz iść gdzieś prywatnie do jakiegoś dermatologa z tymi zmianami na skorce ja bym chyba nie wytrzymała czekać dwa miesiące i nie wiedzieć co dziecku jest

Co do spania to nasz mały od początku śpi w łóżeczko które jest półtora metra od naszego łózka, w szpitalu spal tez osobno tak jak inne dzieci wiec nie przyzwyczajam go do bycia w dużym lozku, czasem rano biore go do siebie aby sobie pofikał nogami ale żadnego spania cala noc co najmniej drzemka po spacerku aby go nie rozbudzać za bardzo. Jesli idzie o pozycie mamy i tay Wiktorka to go nie ma bo tata śpi w salonie
 
Życiowa ja nienawidzę spacerów po mieście gwaru ulicy wiec jadę z małym do lasu a gdy mu się jedzonko uleje w samochodzie noskiem albo jest tam "katarek" mam pod ręka fride
 
reklama
Do góry