reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

I my też mamy naczyniaka, w dodatku na powiece. W szpitalu zapewniali mnie, że zniknie do szóstego miesiąca, ale póki co nie zmienia się wcale.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom


u nas to wygląda jak pieczątka truskawki jest na nóżce przy kolanku od wewnętrznej strony, robi się blada jak dotykamy i tez mamy zapewnienie ze zniknie ale czytałam historie pewnej dziewczynki u niej na karku zaczął rosnąc i przybrał postać dużej narosli, operowali jak chyba po roku
 
reklama
Patka trzymam kciuki kochana zeby to nic powaznego!!!
Zaraz ocipieje z radosci juz z 3 dzien z koleji sciagam po poludniu ok 240 ml mleka w jakies 20 min!

no to gratuluje ja jak ściągam to jakieś 60 z jednej piersi i robię sobie żelazny zapas jakby mały chciał co 30 minut na cycka pociumkac na wigilie się przyda :) nie będę musiała co rusz biegać na fotel i cycka wyciągać tylko chyc buteleczka i każdy może mu dać
 
1481911915-1d1mld.jpeg

Tak to wygląda u mojej małej teraz.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to nasze jest podobne tylko bardziej okrągłe ale kolor patrząc na fotkę ten sam piękny czerwony :) jak ogarnę zdjęcia to zamieszczę bo teraz jakieś tyci miniaturki mi się laduja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiol na powiekach czy między oczami takie "naczyniaki" się zdarzają i to jest normalne , nie ma się czym martwić ;) mój ma na powiekach i karku. To są te pocałunki anioła , uszczypnięcia bociana itp.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry