reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moj maly ma na posladku takie biale przebarwienie. Tez mi mowili ze to moze byc naczyniak ale z tego co wy piszecie to naczyniaki sa czerwone.
Patka wspolczuje wam tych plam ale wierz mi, ze przezylam bardzo trudne chwile z moim dzieckiem i bylam na skraju zalamania. Jego stan byl taki ze wywieziono go do innego miasta a ja nie moglam z nim byc. Nie bede pisac szczegolow ale wszystko jest juz na dobrej drodze wiec zycze ci duzo sily i szczescia a czytanie w internecie moze ci tylko zaszkodzic
 
reklama
patka a mala ma to od urodzenia? jak znamie to wygląda... moze takie po prostu ma. moja corka jak sie urodziła z naczyniakiem to musiał być wyszczegolniony na wpisie...

a wiecie że ja jeszcze nie szczepilam małego. .. młoda byla chora ciągle więc przeczekam trochę. ..

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
Mój mały tez się urodził z naczyniakiem na prawym ramieniu i nie zaznaczył tego na wypisie. .. dopiero położna mnie uświadomiła co to takiego jak się zaczęłam pytać dlaczego nie znika ...


 
Tekila mój starszak (2lata 2 mce) ma identyczne i teściowa twierdzi że to u nich "rodzinne" nadal jest widoczne ale tylko czasami, młodszy ma ale dużo mniejsze.
A i żadnego wysokiego ciśnienia u mnie nie było
 
Nasz naczyniak pojawił się w drugim tyg Wiec na wypisie o nim nie wspominają w książeczce małego dopiero Polozna o nim wspomina
 
U nas niestety mm nie przeszło wczoraj. Mały tylko się darł... i zasnął bez jedzenia pospał całe 40 min w łóżeczku po czym wstał znowu zrobił jazdę jak mu chciałam dac butle... wynagrodzilam mu to cycem. Ulal i zasnął..
Pospał godzinę w łóżeczku i koniec do 24 oczy jak 5 zł i czekał aż ja sie położę z nim i zgasze światło..
Złapał mnie za palec pod kołdrą i zasnął o_O
Pobudka standardowo o 4 był a troszkę się napił i spał dalej a teraz gada :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry