reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
kamiladon o widzisz masz przynajmniej jakieś wytlumaczenie... mój czasami tez daje czadu i sie prezy. podejrzewam ze czasami tez go boli brzuch. .. czuc jak mu sie przelewa i bulgicze. czekam cierpliwie az przejdzie...
a dzisiaj mialam robić eksperyment i dac mu mm na noc zobaczyc czy zaśnie. .. bo niestety czeka na mnie zawsze nawet do 23 potrafi nie spac i czekac az ja sie położę i koniecznie zgasze światło o_O

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila, a pamiętasz po jakim czasie zeszło?
Patka, trzymam kciuki, rzeczywiście nie czytaj głupot w Internecie dopóki nie porozmawiasz z dobrym lekarzem!!!
Betka, zaraz będziesz miała wielkie zapasy na przyszłość :) Ja w tym tygodniu też ściągam, bo jutro mamy wigilię z przyjaciółmi i niunia zostaje z dziadkami na kilka godzin. Wspomagam się Femaltikerem, ale u mnie nie ma takich efektów ;)


Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patka, nie załamuj się, wszystko będzie dobrze. Tylko skup się na tym, żeby dostać się do lekarza i nie denerwować się niepotrzebnie zbyt długo.
Może znajdziesz kogoś w PL kto pomoże ci jakoś nie wiem telefonicznie i na podstawie zdjęć?! Szkoda, żebyś czekała do nowego roku, bo osiwiejesz z nerwów!

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiol wydaje mi się, że ok roku zupełnie się wchłonął. A powoli chyba od ok. 6 miesiąca znikał. Teraz córka ma 4,5 roku i widać tylko gdy ryczy np. przez pół godziny jak się buntuje. Tak normalnie nic

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry