reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja nie kupuje nic dziecku póki nie będzie kumate[emoji16] jakoś sensu nie widzę...

Ja mam dwie paczki tych 2 jeszcze a myślę, że też jak się skończą kupimy już 3...o ile nie wcześniej..!

Patka a może idź do innego pediatry zapytaj czy nie da się spróbować inaczej? Przecież nie zaszkodzi jakaś metoda...

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja liczę ze 3 założymy w styczniu 2 mamy półtora paczki wiec powinno wystarczyć Wiktorek nie ma butów wiec w tym roku nas Mikołaj ominie
 
u nas Mikołaj będzie ze względu na córke :) no bo jak to tak do jednego dziecka przyjdzie a do drugiego nie? :)

co do pampersów to ja polecam lidlowskie, córka była wrażliwcem a te nam pasowały. Bartusiowi tez pasują a dady odparzały. No i my już od ponad tygodnia na trójkach, no ale 6,5 kg wiec nic dziwnego, że kupa się nie mieścila :)
 
U nas tak samo mikołaj przejdzie do szymcia tylko ze względu właśnie na córkę bo młoda jeszcze wierzy i jak to do niej przyjdzie a do braciszka nie.kupiłam karuzele z projektorem i Sandra niewidziała wiec to szymcio dostanie
 
Tekila na pewno pójdę po następną opinie ale już w Pl jsk będę wtedy też mam zamiar zrobić jej szereg badań. A czy Easzym maluchom też ucieka jedno oko bo wydaje mi się że mojej ucieka.
A co do pezentu to nie mam pomysłu podzielcie sie swoimi to może odgapie:)
 
Anuleczkab to widze,ze te Bartki tylko takie duze sa hehe ze obaj juz cisna ponad 6kg i 3 pampersy.
Ja nie mam prezentu ale chce zamowic synkowi tzn musze pajacyki bo 62 juz sie ciagna mu jak nozki bardziej prostuje najlepsze ze kupilam nowe z poltora tyg temu. Spodobaly mi sie ciuszki Ewa klucze pajacyki sa bardzo ladnie uszyte i bawelna o wiele lepsza niz te ktore mam ze smyka.
 
Dobrze ze miprzypomniałyście ze Mikołaj jutro!! Córa by mu nie wybaczyła jakby o niej zapomniał. Ja juz nawet nie pamietam co jej kupiłam bo zakupy robiłam jeszcze w ciazy, tak myslalam ze pozniej moge nie mieć czasu, tylko gdzie ja te prezenty schowalam...
 
reklama
No Betka my już od jakiegoś czasu 68 ubranka. Jeszcze niektóre 62 naciągamy, ale pajace już wszystkie 62 poszły w odstawkę. W ogóle nie nadążam z wymianą garderoby :)
 
Do góry