reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Świstak tylko Go wycałować :-) śliczny pysio :-) i jak fajnie ubrany B-)

Wiktora to faktycznie macie problem z taką wrażliwą skórka :-( ale może z czasem to minie co?

A nam coś podejrzanie wyskoczył pępek :-( chyba tak myślę to będzie przepuklina pępkowa..na szczęście wiem, że można to usunąć bez operacji za pomocą guzika lub plastra... Jutro może będzie położna to nam powie co lepiej :-( niestety po kolkach i tych napinaniach brzuszka tak wyszło :-( dobrze, że to dla dzieci nie jest bolesne :-)


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Świstak tylko Go wycałować :-) śliczny pysio :-) i jak fajnie ubrany B-)

Wiktora to faktycznie macie problem z taką wrażliwą skórka :-( ale może z czasem to minie co?

A nam coś podejrzanie wyskoczył pępek :-( chyba tak myślę to będzie przepuklina pępkowa..na szczęście wiem, że można to usunąć bez operacji za pomocą guzika lub plastra... Jutro może będzie położna to nam powie co lepiej :-( niestety po kolkach i tych napinaniach brzuszka tak wyszło :-( dobrze, że to dla dzieci nie jest bolesne :-)


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie plastruj kładź częściej na brzuszek my mamy to samo pepuch wyskoczył i staramy się nieoperacyjne w ten sposób to zmienić . Dziewczyny a tak z innej beczki to gdzie kupujecie rajstopki i jaki rozmiar. Jeśli chodzi o pampers to my używany już 2 pampers tez złote i po każdej zmianie nakładamy sudokrem na zmane z bepantenem
 
Plastrów raczej nie zamierzam używać ale guzik tak :-) my też nosimy rozmiar 2 :-)
Ja kupiłam rajstopy w pepco ale kurcze nie wiem czy dam radę je założyć... Wydają mi się wąskie w brzuszku.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila śliczny chłopczyk ❤
My też mamy problem z przepukliną tylko moja ma nad pępkiem bardzo dużą i pediatra powiedział że bez operacji sie nie obędzie... Biedna moja malutka.
 
My uzywamy od poczatku premium care i chusteczki tez pampers ale pampersy juz 3 od kilku dni.bo dziwilismy.sie.co te 2 takie male ale jak ksiaze juz ponad 6 kg wazy to nie ma sie co dziwic.
 
My mamy koncowke 2 u zaraz przechodzimy na 3. My mamy rajstopki z pepco 62/68 nie ubieralam jeszcze, ale też myślę że to trudne. Zresztą pół spiochy są dla mnie wygodniejsze, ale rajstopki zostaly kupione do sukienki na święta :)
Powiem wam, że nie sztuką jest uspic moje dziecie, sztuka jest ją tak odłożyć by się nie zorientowala :p macie prezenty dla dzieci od Mikołaja?
 
reklama
Wiktorka u mnie to samo z tym odkładaniem ;) no właśnie ja prezentu nie mam i nawet nie mam pomysłu.

U nas powtórne wyniki badań wyszły dobre. Mała nie ma anemi. Dziś ja zrobiłam jeszcze raz sobie badania. Jak się okazało, że te pierwsze wyniki badań pomylili moje i Klary to im zrobie tam taką awanturę.
 
Do góry