reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A moje dziecko śpi tylko w huśtawce w salonie... Przeniosłam ją dopiero o 3 rano a ja spałam na kanapie. Co robić? Pomocy? ;)
Wiktorka jak cimiączko? U nas już nie jest wklęsłe na szczęscie:)
 
reklama
Moja niunia dostanie od Mikołaja zabawkę dinozaura :)

Dziewczyny, które karmią piersią, u was też taki szał z wagą? U mnie 5 kg w dół w stosunku do wagi przed ciążą i nie wiem czy to kp i hormony czy fakt, że nie siedzę po 12 godzin na tyłku w robocie :)

Zmartwiłyście mnie trochę z tym, że wasze maluszki już wyciągają łapki, żeby coś złapać, bo Julka nadal tego nie robi a jest jednym z najstarszych dzieci na forum :(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiol jest najstarszą ale jak termin miałaś 2 tyg później to mozg jest też w tym wieku + każde dziecko inaczej to nie masz się czym martwić wg mnie:) ja wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale może jeszcze trochę wyssie :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patka olej kokosowy pomógł i szczotka do włosów :) moja za to ostatnio w hustawce wcale noe chce spac ani nawet siedziec.
Wiola nie martw sie, moja kilka razy może wyciągnęła do zabawki tak to nie, chyba że stoimy przed lustrem wtedy faktycznie probuje dotknąć dzidziusia ;) sama ostatnio mi wbijalas do glowy, że kazde dziecko rozwija sie po swojemu ! a główkę ładnie podnosi juz? ona faktycznie już duża dziewczyna nie? i zabawki chwyta tzn trzyma?
 
A u mnie dalej na plusie kilka kg :p tylko ja sie okropnie duzo jem pianek tuch jojo. To jedyna slodycz która moge jeść więc jak dopadam to zjadam na raztym. Mimo wszystko uważam, że lepiej teraz wyglądam bardziej kobieco, za to cellulit mi zniknął calkowicie
 
No wiem, sama sobie tak tłumaczę, a potem i tak się nad tym zastanawiam :/
Główkę już trzyma całkiem sztywno trzymana na pion, na brzuszku też mocno trzyma i wspiera się na przedramionach, ale i tak się denerwuje w tej pozycji. A zabawki jeśli chwyta to chyba nadal tak bardziej przypadkowo. Dzisiaj kończy 12 tygodni już!

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka a jak te suche plamy u Twojej? U mnie jedna strona przybladla ale druga gorzej, ten placek się rozlał aż do skroni i takie szorstkie i czerwone... Nie wiem może jakieś uczulenie albo czegoś nie toleruje...
Mi się wydaje że mam ładniejsze wcięcie w talii, chociaż taki lekki brzuszek jeszcze został.
Mi się wydaje że za duży mamy dostęp do informacji i się człowiek nakręca ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry