reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No pajace male juz wlasnie zamowilam dwa na 68 i dwa na 74 na zaś wieksze:p klopsiki nasze.
Jeszcze dresiki czy tam polspiochy 62 to ok ale body albo bluzki male wszystko musze na 68 ubierac :)
 
reklama
Beata ja miałam kilka rzeczy z Ewa Klucze i polecam chociaż niestety drogie... Ale ja bardziej polecam tę grubsze rzeczy od niej bo pajace itp takie standardowe choć ładne ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wole od niej kupic pajace niz jak dotychczas w kilkupaku z np smyka bo jakosc nie do porownania wiec wole dolozyc niz kupic szmatki:)
 
Ja wszystkie pajace mam z next są super wykonane z grubej miękkiej bawełny oczywiście każdy na wykręcanie łapki aby młody się nie drapał Dziś spaliśmy od 22 do 3 czyli już całkiem fajna drzemkę w nocy robi
 
Ja na Mikołaja dla synka mam zestaw bodziakow w roz. 68, spodenki dresowe i książeczki kontrastowe :)
A co do pampersow, my używamy na noc Premium Care a w dzień pieluszki z Lidla. Póki co mamy 2, ale mały ma już prawie 6 kg i jak dokonczymy stare paczki, przechodzimy na 3.
Testowalam też dady, ale moim zdaniem są o wiele mniej chłonne niż lidlowskie.
 
Ja mam body ze smyka hm i 5 10 15 i kilka z kapphal. Muszę przyznać, że jakośc najlepsza wedlug mnie w kapphalu i 5 10 15. My dziś mialysmy tylko jedną pobudke zatym to juz o 8 wstalysmy
 
reklama
A moj w drugą stronę, 8-10 kup wali dziennie. Nic dziwnego ze powoli przybiera na wadze jak to mleko przelatuje przez niego.
Mom moze w aptece cos poradzą.
Ja mam pampersy i pieluchy z aldi ( 2 razy tańsze a tez robione przez pampers)
Mały wczoraj przespał cały dzien i cała noc, budził sie tylko na jedzenie i spał dalej. Juz zaczęłam sie martwić ale w koncu wstał i sie cieszy:)
 
Do góry