reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

U nas też są takoe grupy i faktycznie działają super. Moja jeszcze wchodzi w 62 ale myślę, ze w styczniu bedzie juz 68. Najbardziej wkurza mnie to, że różne sklepy mają różną numeracje i tak zamawialam spodenki na 62 a przychodzą super duże.
Druga sprawa jakie pampersy używacie? my probowalismy i dady i te z rossmana i po wszystkich cipka podrazniona i wychodzi nam, że tylko pampersy wchodzą w grę. Nie ukrywam, że szkoda mi pieniędzy na pampersy wiec ciagle szukam tanszych rozwiązań
Wiola i co robicie? staracie sie o drugie? ja o to staralam sie kupe czasu wiec z ewentualnym kolejnym też latwo pewnie nie bedzie.
Wiktorka z córką tez miałam ten problem ze tylko orginalne aż znalazłam zamiennik w auchan niedrogie musze poszukać bo wiem ze miałam gdzieś zrobione zdjęcie tych pampersów u nas jeszcze dochodzł problem z moczem miała za dużo krwinek białych ale wyrosła z tego
 
reklama
comfort.jpg
 

Załączniki

  • comfort.jpg
    comfort.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 336
Jak używam dady to muszę je zmieniac max co 2h i kremu uzywam caly czas i podczas dnia to jest mozliwe to juz w nocy zmiana co 1.5h to przesada. Jak ubieramy pampersy to nie ma tego problemu. Niby polozna powiedziala mi, że jest roznica w pochlanianiu siku, że dady troszke dluzej pochłaniają stąd taka reakcja. Powiem wam, że nasza mała ma bardzo delikatną skórę bo i prać musimy w platkach mydlanych, a do ciała tylko emolium i olej kokosowy.
 
Swistak ten twój synuś jest przecudowny!! taki bardzo pozytywny i pocieszny po prostu uroczy. Muszę też przyznać, że ma bardzo oryginalna urodę i niezwykle mądre spojrzenie!
 
reklama
Świstak jaki słodziak ❤
Ja używam pampersów i chusteczek z pampersa też, dlatego że u mnie nie sa jakieś bardzo drogie i nie mamy żadnych problemów ze skórą :)
 
Do góry