reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ale to dziewczyny nie zawsze dzis tylko taka duza przerwe zrobil sobie spiąc miedzy karmieniem:p
Tak to rowno co 3h sie budzi na cyca.
My dopiero druga noc kladziemy go wieczorem uspanego do lozeczka i tak sie balam ale budzi sie tak jak spal ze mna a dzis nawet widzicie:)
Za to teraz od rana mi piszczy i nie moge sie nawet ubrac bo glodny.
Ej u Was tez taka zima???!!!!
U Nas tyle sniegu nasypalo przez noc ze szok,teraz z domu sie nie moge ruszyc bo niepoodsniezane jeszcze i wozkiem sie zakopie:d
 
Hej dziewczyny .moja mala tez zaczyna przesypiac noce z jedna pobudka.my za to mamy problem z alergia .na poczatku mala pila enfamil ale po jakims czasie zaczela miec problemy z brzuszkiem i pojawila sie mala wysypka na buzi oraz katar.pani doktor przypisala nam nutramigen .pierwszy dzien picia tego mleka byl ogromny placz .mapa chyba tak odreagowala zmiane mleka ale za to wysypka zaczela pomalu znikac.ale wczoraj to co zobaczylam az mnie przerazilo .malutka tak zsypalo na buzi jak by ja ktos kasza manna posypal .wyglada to strasznie .jest placzliwa bo pewnie ja swedzi.bylismy dzisiaj w przychodni no i znow zmiana mleka na neocate.poerwsza puszke dostalam za darmo od doktor na wyprubowanie .w domu sprawdzilam ile to mleko kosztuje az mnie zamurowalo 155zl .mam nadzieje ze jest zniszka jakas na nie .
 
Jurczu nie wszystkie :p moja w lozeczku spi tylko godzine, a z nami potrafi ciągiem i 5.
U nas -2 a sniegu mało, byliśmy z młodą na spacerze z 2h.
16 jedzieny do Pragi na kiermasz musi sie przyzwyczajac do dlugich spacerow. A teraz położyłam ja na brzuchu do cwiczenia główki i mi zasnela.
 
reklama
Do góry