reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Jurczux a jaki kolor ma ta wydzielina? Bo, że jest to ponoć normalne, a jest zwykle w nocy czy np po dłuższym leżeniu?


My dziś odpukać, mamy tętnicy lepszy dzień. W sumie do tej godziny to naprawdę było ok, ale te najgorsze godziny przed nami...

A tak z innej beczki, co poza czynnościami takimi oczywistym robicie z 5c tygodniem bobo?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kładę moją na ziemi i sobie gadamy, spiewam jej, mówię wierszyki, pokazuje tablice kontrastowe i robie cwiczenia.
Moją tak przeszkolilam,że już na prawdę ladnie trzyma glowe :p ciekawe co rehabilitantka wymumysli tym razem.
Boziu moja ostatnio potwornie duzo je, co 1,5 do 2 h jej sie chce. Nie za często?
 
Uf :p to czemu ona ciagle głodna? pokarmu mam bardzo dużo, może mało wartościowe? chociaz sie pewnie doszukuje...jak ktoras tez ma problemy z kupkami to spróbujcie pic duzo soku jablkowego nawet z litr, tylko takiego 100%najlepszy jest w biedronce taki 3litrowy. Ja pije od kilku dni i odpukac mloda wyproznia sie sama bez mojej pomocy.
 
Moj dzis tez byl troche marudny ale zabralismy go na obiad do restauracji tak nam sie chcialo zjesc cos dobrego,a maly grzeczniutko sobie tam w nosidelku lezal.tylko podsluchiwal bo oczy zamkniete a smoka ciagnal:p
Nasz tez robi teraz kupke rzadziej dzis i.wczoraj wogole nie zrobil a ciagle glodny zwlaszcza teraz wieczorami po kapieli butla cyc i tylko mnie zobaczy to wymusza cwaniak.
A herbatka koperkowa tez na wyproznianie dziala?
 
Jurczux a jaki kolor ma ta wydzielina? Bo, że jest to ponoć normalne, a jest zwykle w nocy czy np po dłuższym leżeniu?


My dziś odpukać, mamy tętnicy lepszy dzień. W sumie do tej godziny to naprawdę było ok, ale te najgorsze godziny przed nami...

A tak z innej beczki, co poza czynnościami takimi oczywistym robicie z 5c tygodniem bobo?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest biała i przeźroczysta i nie zatyka tak że nie może oddychać więc przeczyszczam na noc. A nie za często Frida to jak często?
Moja dziś nie spała ani 5:minut, mam nadzieję że noc będzie ok.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux to wszystko ok :-) taka jest prawidłowa :-) ja fridą robie raz max dwa jak ta wydzielina jest na końcu. Inaczej nie, bo tak mi położna mówiła, że się nosek drażni tym.

Wiktora nie ma czegoś takiego jak mało wartościowy pokarm, wiec spokojnie. Może ma ochotę na bliskość i tyle ;-) mój synek w nocy w je po 3h a dzień czasami częściej ;-) ważne aby dziecko przybierało na wadze i tyle. I tu też nie musi zawsze tyle samo ;-) takie myślenie często później prowadzi do mm:-)

A co do herbaty koperkową to uwaga z jej podawaniem, wg badań u dziewczynek prowadzi to do zbyt szybkiego dojrzewania a chłopcy w ogóle nie powinni jej dostawać bo zawiera estrogen..


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może i bliskosci :) ja to szukam problemow bo sie ciagle martwię. Teraz jak z brzuszkiem sytuacje opanowalismy to mam nowe zmartwienie mianowicie szorstka skóra na policzkach, zamowilam jej też emolianty do ciała i twarzy
 
Wiktora a to nie przypadkiem takie krostki małe? Bo takie się robią jak mama kp i następuje wyrzut hormonów.. To mija samo :-) naprawdę nie ma co wszędzie szukać problemów tylko trzeba się cieszyć ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może i bliskosci :) ja to szukam problemow bo sie ciagle martwię. Teraz jak z brzuszkiem sytuacje opanowalismy to mam nowe zmartwienie mianowicie szorstka skóra na policzkach, zamowilam jej też emolianty do ciała i twarzy
Wiktorka u nas tez ten problem lekarka kazała smarowac etopikiem to jest emolient ale moim zdaniem jeszcze gorzej było bardziej sucha luszczyła się i powiem tak jak wychodziłam na spacer smarowałam linomag i buziaki buzia była bardzo ładna nawilżona i odstawiłam etopic i smaruje linomag i buziaki juz jest gładziutka tylko smaruje parę razy dziennie
 
Do góry