reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

My juz po wizycie, mały wolno przybiera na wadze :( dostałam leki na produkcje mleka, jak to nie pomoże dokarmiać mm.
Moj tez przesypia cześć nocy ale musze go budzić na jedzonko
Żuczek ma dzisiaj miesiąc :)
 
reklama
A ja dzis cale popoludnie spie z malym.
Wstalam rano i jakies dreszcze mialam i taka slaba miesnie mnie bolaly wszystkie!!!
Nawet palce u rąk normalnie nie do zycia slaba taka jakby chorobsko mnie rozkladalo teraz dzieki malemu ktory pozwolil mamie pospalismy z 3 godz i chyba lepiej poza tym ze glowa mi peknie:(
Bylam w aptece to dala mi jakis syrop dla mam bo ogolnie nic nie mozna niby:/ co mi to da jak ani kataru ani kaszlu nie mam tylko samo lamanie w kosciach
 
Hej :-) u nas wczoraj i dziś lepiej z tymi kolkami :-) chyba ten probiotyk Biogaja zaczyna działać B-) jestem happy bo Mały śpi, nie krzyczy, bo cud B-)
Oby tak dalej B-) pediatra kazała podawać i to i jakby co espumisan 100 lub w razie co ten niemiecki. Kurcze może będzie dobrze :-)

Ogólnie do szczepień za 2-3 tygodnie i pediatra powiedziała, że bez problemu, że nie w 6 tygodniu -w szoku byłam!? No ale może jakaś jedna mądra, która jak widzi, że rodzic chce szczepić tylko później żeby dziecko trochę podrosło i wagi nabrało to nie robi paniki ;-)


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwa pytania czy wasze dziecko już ma łzy ? i czy już oglądają rączki?
Moja ma 7 tygodni i żadnych łez, rączki oglądała kilka razy.
 
Ostatnia edycja:
Moje mają łzy ale raczej jeszcze nie oglądają, a są przecież tu najstarsze prawie :) spokojnie każde dziecko w swoim tempie, a odchylenie do chyba 4tyg w tych etapach jest ok

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój tez płacze już łezkami, raczek swoich jeszcze nie ogląda za to macha nimi strasznie jak jest zły . Mnie osobiści martwi fakt ze czasem strasznie niespokojnie śpi kwili nawet 30 minut zanim zaśnie
 
Mój synek łez jeszcze nie ma, ale też jęczy przez sen ;-) wydaje często bardzo dziwne dźwięki, wręcz charczy nawet... Ale to pediatra powiedziała, że przez wiotkość krtani typową dla chłopców..

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O to mnie pocieszylyscie :)
Moja też macha raczkami i nozkami juz prawie wcale nie ma zacisnietych dloni, ale rączek też raczej nie wkłada jeszdze do buzi. Ja to jestem po prostu glupia czytam o rozwoju dzieci i później sie nakręcam mimo że eiem, że każde dziecko rozwija sie w swoim tempie.
 
Do góry