reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dziewczyny mam pytanie bo chce mojemu kupić karuzele taka do łóżeczka czy warto kupywac z projektorem używa się tego często?
 
Moje dziecko znow mnie pozytywnie zaskoczylo zasnal o 22 i o wpoldo 5 obudzil sie na karmienie !:) widze nie co noc ale wydluza sie ten czas.
Swistak ja mam z projektorem ale czy to taki szal to niewiem ,poki co maly za bardzo za ta karuzelka nie przepada ma swoje inne ulubione rzeczy.
 
Świstak, moim zdaniem może być bez projektora. Ja ostatnio jak miałam słabe baterie to projektor wyłączyłam i mała nawet nie zauważyła różnicy. Myślę, że projektor może być fajny dla starszych dzieci.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
maluch pewnie teraz nie wyczuje różnicy ale ja bym kupiła karuzele z projektorem bo tak jak napisała Wiola przyda się na później, wiec po co za pól roku robić kolejny zakup
 
Ja w niedziele przeżyłam najgorszą noc mojego życia moja mała dusiła mi się na rękach. Tak nagle sie zaczęła robić czerwona i nie umiała powietrza złapać jakie to było okropne a ona na mnie patrzyła wzrokiem mówiącym POMOCY. A tak to w nocy budzi się co w godz na jedzenie i ms ciężko usnąć wieczorem.
 
Patka masakra, jak jej pomoglas?
Nasza tez ma problemy z zasnieciem, zasypia kolo 23/24.
U nas projektor super sie sprawdza, mała gwiazdkami zachwycona.
Nam sluchajcie wczoraj rehabilitantka zdiagnozowala obnizone napiecie, zrezygnowalismy z jej uslug. Dzis idziemy do lekarza niech nas najwyzej do neurologa skieruje. Śmieszne jest to, że wszystkie ćwiczenia wykonywala prawidlowo, a obnizone napiecie zostalo stwierdzone na podstawie trakcji. Podciaga sie dziecko za rączki prawie jak do siadu i sprawdza czy ciągnie za sobą glowe, nasza nie ciągnie... za to ładnie dzwiga gdy jest na brzuszki
 
Patka współczuje naprawde chwile grozy przeżyłaś, jak jej pomogłas?

Wiki jakas naciągaczka Wam sie trafiła.

Ja mojemu po karmieniu odciągam mleko i dopycham go ale juz widzę ze przyzwyczaja sie do butelki:( denerwuje sie przy cycu bo musi sie napracować:( chyba musze sobie kupić elektryczna dojarkę, macie jakies sprawdzone?
 
Patka, jak to zaczęła się dusić? Zachłysnęła się mlekiem czy tak po prostu sama z siebie? Masakra jakaś :(
Wiktoria, zmień tą babę jak najszybciej! Moja Julka jakieś dwa tygodnie temu miała u pediatry ten test z ciągnięciem za rączki do siadu i też główki nie ciągnęła a pediatra stwierdziła, że na to jest jeszcze czas (mała miała dziewięć tygodni wtedy). Główkę leżąc na brzuszku podnosi dość swobodnie i na długo, do tego podnosi się na przedramionach. Pytanie czy rehabilitantka nie ma zbyt wysokich oczekiwań?!
U nas chyba kolejny skok rozwojowy - dwa dni marudzenia, ciągle na rączki i do cyca. Jak dobrze, że już wiemy, że to chwilowe i zaraz minie! :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agica, podobno te Medeli wymiatają. Ja mam pożyczoną z Canpolu i też daje radę, chociaż ja używam tylko od czasu do czasu, jak planuję wyjść gdzieś bez malucha.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry