reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Mojemu żuczkowi oko ropieje, moge to przemywać rumiankiem?

Jutro mamy wizyte u lekarza, mam
Nadzieje ze mały przytył, bo inaczej bede musiała go dokarmiać
 
Mojemu żuczkowi oko ropieje, moge to przemywać rumiankiem?

Jutro mamy wizyte u lekarza, mam
Nadzieje ze mały przytył, bo inaczej bede musiała go dokarmiać


to trzymam kciuki aby nie był to zapchany kanalik bo u szwagierki jest ropka w oku i musza czekac z córą do pól roku aby coś z tym zrobić wiec tylko przemywanie wchodzi w grę

ja co jakiś czas podaje małemu herbatę koperkowa gdy ma twardy brzuszek na przemian z kropelkami espumisanu .wypija może 10 ml
 
Ostatnia edycja:
Skończyliśmy karmienie,pogoda za oknem mnie załamała przedwczoraj była wiosna wczoraj jesień a dziś zima .ulica jest cała w śniegu ☃️
 
My właśnie jemy ;-) pogoda tez zimowa a rano musze jechać do lekarza z małym i to wózkiem... Mam nadzieje, ze nie będzie śniegu z deszczem...

My ostatnio mieliśmy tak mocno zaropiałe oczko ze dostaliśmy krople :-( na szczęście szybko pomogły bo wyglądało strasznie. Wcześniej były tak w miarę te oczka i wystarczyło właśnie albo solą fizjologiczną albo moim mlekiem ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu żuczkowi oko ropieje, moge to przemywać rumiankiem?

Jutro mamy wizyte u lekarza, mam
Nadzieje ze mały przytył, bo inaczej bede musiała go dokarmiać
Oj rumiankiem to nie. Jak małej ropialo to znajoma polecała świetlik ale u nas sól fizjologiczna dała radę.
Może i bliskosci :) ja to szukam problemow bo sie ciagle martwię. Teraz jak z brzuszkiem sytuacje opanowalismy to mam nowe zmartwienie mianowicie szorstka skóra na policzkach, zamowilam jej też emolianty do ciała i twarzy
Miałam wczoraj pisać o tym że u nas też od piątku takie spore suche plamy na policzkach... Może skoro to teraz takie powszechne to po prostu od zimna... Na długie spacery wchodzicie? My tak 2-3h. też smaruje linomagiem zielonym i trochę pomogło.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry