reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiktorka a co to są te bajeczki kontrastowe? :) Ja małej daje espumisan 100 ale nie wiem czy to trzeba dawać regularnie? Bo ja podaje tylko w momencie zaczynającej się kolki... Najśmieszniejsze z tymi ubrankami jest to, że rozmiar rozmiarowi nierówny, mam takie body 50 które ubiore a mam takie 62 które już są małe i bądź tu człowieku mądry :)


moja położna mówiła ze kropelki należny podawać regularnie nawet mam zapisane w książeczce ze 4 x po 6 kropelek . Wiktorek jeszcze nie ma miesiaca wiec czekam i posiłkuje się ciepłymi kocykami, koperkiem i tuleniem. dzis tez byłam w rosmacie kupiłam mleczko NAN na ulewanie ale jest tez takie na kolki i zaparcia wiec może będę stosować na przemiennie jedna dziennie butelkę taka druga taka a reszta cyc
 
reklama
Obrazki kontrastowe to czarne obrazki na bialym tle, dzieci kolo miesiąca juz zaczynają byc tym sie interesowac. ja butle ccałkowicie odstawilam, kupiłam femilakter czy jakos tak na laktacje i po kilku dniach widać roznice
 
Uffff rozprawiłam się dziś z paznokciami Małego! :-) :-) jeden nawet obciełam a resztę...opiłowałam :-) :-) :-) normalnie od razu inaczej :-) a Wy już nauczyłyście się ogarniać pazurki???

A i wreszcie przekroczony został 3kg :-) :-) 3220 :-) także ładnie rośnie :-)

Kamila bardzo dużo zdrówka !

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zyciowa chyba mialam kryzys laktacyjny. mloda jadła i jadła, a cycochy puste i tak kilka dni. pije ten specyfik 2 razy dziennie i dostawiam małą bardzo czesto.
Dziwczyny znalazlam piosenke w necie Jestem mamą natali niemen od razu zrobilo mi sie lepiej
 
Patka trzymamy, mam nadzieje ze to nic poważnego.Dużo zdrówka dla Was.

Kamila i dla Was rownież, jak dzieci? No j jak Ty sie trzymasz?
 
reklama
jajku dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie chore dzieciaki. Ja drżę na samą myśl o chorobach takiego maleństwa, bo z córką choroby zaczęły się dopiero jak poszła do żłobka... A boję się bardzo, bo po mnie goni cały czas infekcja i nie mogę się jej pozbyć, a i córka po dwóch tygodniach w przedszkolu już coś zaczyna znowu smarkać...
 
Do góry