reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

image.jpeg Chardonays to takie kontrastowe książeczki, mi wlasnie wczoraj pielęgniarka środowiskowa przyniosła kilka i rymowanki przykazała mu czytać. Ale żuczek jeszcze nie widzi dobrze.
Dziewczyny a jak u Was z karmieniem piersią w miejscach publicznych? Ja zaczynam sie z małym wypuszczać na coraz dłuższe spacery no u w koncu bede go musiała nakarmić. Przyznam szczerze ze ja nie widuje za często karmiących mam, wiec nie wiem jak to bedzie...
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    687,1 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Agica ja wychodzę tak, żeby był nakarmiony bo szczerze nie wyobrażam sobie karmić go na takim chłodzie :-\ jakbym szła dalej w sensie ponad 2h to chyba wezmę butelkę z moim mlekiem w takim tym specjalnym termosie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na zimnie tez nie nakarmie, ale nie stresuje mnie karmienie w miejscach publicznych, wyciagam cyca i tyle tylko sie pieluszka zaslaniam i nic nie widac
 
Dziewczyny w poniedziałek minęło 6 tygodni od porodu a ja na nowo zaczelam krwawic. Niby nie duzo ale z dnia na dzień mocniej. Skad tak może być?
 
Mom a moze to miesiączka?
Lepiej to sprawdź u lekarza.
Ja sobie kawkę popijam a moj mezus podłogi szoruje, piękny widok:) cos czuje ze jak w poniedziałek wróci do pracy to cieżko mi bedzie:(
 
reklama
Ja caly czas krwawie w niedziele bedzie 5 tydzień. malo, ale jednak.
Tekila nie zawsze karmienie wplywa na miesiaczke, kuzynka kp a okres dostala 3 miesiace po porodzi, też sie stresowala, pojechala do szpitala i powiedzieli, że czasami tak bywa.
U nas snieg sypie, dzis raczej spacer odpuszcze młoda ma chyba katar. wiecie co zyczylam mojemu chlopu w zeszlym roku na swieta i sylwestra? zebysmy w te swieta byli juz we troje...
Moj wczoraj przeszedl sam siebie... zmienil mlodej pieluche, wycalowal ją, wykochal i mówił jak bardzo ją kocha... ciekawe co sie stalo
 
Do góry