reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Chyba ten strach już jest gorszy od samego porodu... to całe czekanie, stres tak paraliżuje i odbiera całą radość z oczekiwania na maleństwo :/ Tak się zastanawiam, czy też właśnie przez ten cały strach organizm się w jakiś sposób nie blokuje i dlatego nic się samo nie rozkręca..
 
reklama
Dziewczyny w dwupakach wiem o czym . mówicie. .. ja w sumie byłam wylajtowana naprawdę. Wiedziałam kiedy i jak przywitać syna. A i tak dopadła mnie panika na sali przedoperacyjnej. .. normalnie aż mnie trzeslo i nie mogłam się uspokoić. .. jednak wytlumaczylam sobie ze i tak musze urodzić.
Pomyślcie o tym w ten sposób.
Nie ma się co bać i rozmyślać bo urodzić musicie wiec lepiej do tego na spokojnie podejść. ..
Czekanie na termin i po terminie jest męczące. Niepewność jest stresująca ale czy nie lepiej skupić się na pozytywnych sprawach niż zbierać zbierać sobie źle nastroje?

Uszy i cycki do góry :* juz niedługo każda będzie szczęśliwą mamą i to jest piękne :)

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
He he no tak człowiekowi zmienia się nagle całe życie a na to nie da się przygotować bo każde dziecko jest inne :-)

Mi to najbardziej doskwiera nuda, na spacery za zimno (zresztą nie bardzo mam w czym się zapiąć) jechać za daleko nie można bo a rusz... Ech

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę czy ktoś może jeszcze ma dziś taki mega zły humor? Nie wiem co mam że sobą dziś zrobić :-\ tv nędza, nad książka nie mogę się skupić, zimno i w ogóle do d......!!!!! I to pytanie co drugiej osoby cy jeszcze się kulam i jak długo jeszcze będę w tej ciąży? No kurczę chyba ciąża trwa 40tygodni plus minus dwa a nie pół roku :-\
Wrrrrrrrr!!!!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila mnie tez dobijaly te pytania, ale nie martw sie pozniej nie jest wcale lepiej. Później dają rady bo źle ubralas lub wyszlas na spacer nie w taką pogode...
Dziewczyny ile krwawi sie w pologu? Ja ciagle krwawie i to tak dosc mocno powiem wam
 
Woktorka to zależy od kobiety. Bardzo indywidualna sprawa. ja jestem dwa tyg po cc i malutko krwawie. Ale po naturalnym porodzie dłużej to ponoć trwa bo przy cc dużo czyszczą lekarze.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiktorka u mnie we wtorek będzie dwa tygodnie i jeszcze krwawienie lekarz kazał mi robić płukania z tertum rosa ale dziś właśnie czytałam ze można nawet przez tygodni krwawi ale podobno ze wtedy juz nie jest dobrze jak tak długo się krwawi

Tekila te pytAnia czasami juz u mnie były nie do zniesienia kiedy a to jeszcze ile to będziesz się toczyc itp a teraz jak w piatek wyszłam ze szpitala i córę odprowadziałam do szkoły w poniedziałek to pytania znowu o to czy mnie pojeb... ze powinnam leżeć w łóżku przecież to moja sprawa jak się dobrze czułam mogłam normalnie chodzic bo mnie nic nie ciągło to wyszłam z domu mały najedzony spał a mąż obok na łóżku wiec opiekę miał to poczułam się tak ze baba ma już siedzieć w domu i nie wolno wyjść bo małe dziecko w domu a mąż to co dziecka nie ma tak samo niech się przyzwyczaja do opieki przewijania i karmienia teraz mamy dwójkę dzieci naszych kochanych wiec trzeba się dzielić obowiazkami
 
Do góry