reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Kamila, a byłaś u lekarza, żeby stwierdził te kolki? Ja też się zastanawiam czy moja nie ma, bo nie wierzę, żeby tak płakała bez powodu. Czy twoja córka uspokaja się przy cycu jak ma taki atak czy nic zupełnie nie pomaga?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola moje są na mm. Zje w czasie takiego ryku ale po zjedzeniu zaczyna od nowa. Strasznie pryka a Espumisan juz maksymalna dawkę biorą. Ogólnie problem ze zrobieniem kupy ma.. a kupa ze tam ujme ładna. U mnie podejrzewam ze po żelazie które na anemię dostają. A dla kolek typowe jest to ze zaczynają się codziennie o tej samej godzinie. Przynajmniej tak mi lekarz powiedział...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzidzianapokładzie może do wtorku samo się rozkręci, bądź dobrej myśli. Ja mam jutro się stawić w szpitalu rano i dziś od samego rana ryczę jak małe dziecko, nie potrafię się uspokoić, w życiu się tak nie bałam :( Wolałabym żeby samo się zaczęło, bo im więcej czytam na temat wywoływania porodu tym jestem coraz bardziej załamana:(

Powodzenia. Już niedługo będziesz miała Maleństwo przy sobie. Dawaj znać co i jak jak będziesz miała chwilę.

Mnie wczoraj położna zapytała czy miałam regularne miesiączki i co ile (o co nikt nigdy wcześniej mogę nie zapytał) bo może mi datę porodu źle policzyli, bo kompletnie nic się nie dzieje a to już prawie tydzień po terminie.
 
Mój mi dzisiak dał czadu w nocy jestem jak zombi i pewnie w dzień będzie odsypiac a tu położna ma znowu przyjść jak by mi ona do szczęścia była potrzebna nic nowego nie powie tylko po mieszkaniu się rozglada
 
Kamila, z nieba mi spadłaś - nie pomyślałam o suplementach! Julka bierze żelazo i witaminę K z tych bardziej podejrzanych. Dzisiaj odstawiam i zobaczymy. Napisz mi proszę co położna powiedziała.
Pytałam o jedzenie, bo gdzieś przeczytałam że w czasie ataku kolki dzieci nie chcą nawet jeść a moja akurat jeść chce zawsze :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja mam taką dziwną sytuację, poszłam przed chwilą do wc i po powrocie jak się położyłam poleciało mi coś po nogach :-\ no dam sobie głowę uciąć, że dobrze się e wiecie podtarłam... i teraz nie wiem! Tego nie było dużo tylko tak no nie wiem troszeczkę i hmm teraz nie wiem..ktg mam na 14, jak nic więcej nie poleci to poczekać do wizyty??? Tego czegoś było no może tak tyle ile na średniej łyżecce..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila, z nieba mi spadłaś - nie pomyślałam o suplementach! Julka bierze żelazo i witaminę K z tych bardziej podejrzanych. Dzisiaj odstawiam i zobaczymy. Napisz mi proszę co położna powiedziała.
Pytałam o jedzenie, bo gdzieś przeczytałam że w czasie ataku kolki dzieci nie chcą nawet jeść a moja akurat jeść chce zawsze :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Dam znać po wizycie. Wit k to chyba nie można odstawić przy kp. A żelazo jeśli profilaktycznie dostaje to odstaw i powinno być lepiej. Ja jeden dzień nie podałam aby sprawdzić i wtedy noc przespana była :/ ale oni muszą bo krew słaba. Jutro powtarzamy morfologie i liczę na to ze lepiej będzie.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ja mam taką dziwną sytuację, poszłam przed chwilą do wc i po powrocie jak się położyłam poleciało mi coś po nogach :-\ no dam sobie głowę uciąć, że dobrze się e wiecie podtarłam... i teraz nie wiem! Tego nie było dużo tylko tak no nie wiem troszeczkę i hmm teraz nie wiem..ktg mam na 14, jak nic więcej nie poleci to poczekać do wizyty??? Tego czegoś było no może tak tyle ile na średniej łyżecce..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj masz ktg ? Jezeli dzis to wejdz do lekarza potem i opowiedz o tym. Moze sie sacza wody.

Daj znac koniecznie jak bedziesz miala chwile.
Ja dzis mam ktg o 11.30 i wizyte. Bede prosic o masaz szyjki i jakas pomoc bo chcialabym juz juz miec to za soba. Mala sie meczy nocami i meczy mnie swoim gabarytem. Sypiam po 2 h. Boje sie ze jest duza juz i sn bedzie ciezki przez to a ona z kazdym dniem rosnie....

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry