reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Świstak to jakies wredne baby były, zamiast Ci pogratulować ze tak szybko wracasz do formy!

Tekila ja mialam dzisiaj nerwowy dzien! Maz to sie chyba cieszy ze do pracy jutro moze isc...A niech sie mnie jutro ktoś pod szkoła zapyta kiedy rodzę to nie ręczę za siebie!
 
Wlasnie chcialam Was pytac o to ile sie krwawi i czy tez siedziec na tylku nie mozecie ?
Ja myslalam ze po powrocie do domu podpaski mi wystarcza ale jade na podkladach caly czas zmieniam w ciagu dnia kilkukrotnie,ciagna mnie strasznie te szwy.
Wszystko mnie cieszy,tylko to mnie doluje bo boli az zeby zaciskam czasem w dzien:( paracetamolem sie ratuje a i octanisept i tantum zaczelam od wczoraj stosowac
 
Betka to masz obfity polog. Ja juz w szpitalu podpaski nakladalam. W domu jedynie to wróciłam na noc do gatek siateczkowych żeby mi rana po cc oddychala i się ładniej goila bo coś mi się babralo i antybiotyk biorę.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko nie strasz mnie,naprawde glupia juz jestem ale leci duzo naprawde...
W gaciach siateczkowych chodze cale dnie zwyklych nie ubieram i tak z domu narazie nie wychodze bo jak pokraka chodze..
 
Beatka ale to może szybko się oczyścisz? Ja zawsze miałam mega okresy, że miałam po 2 podpaski ale za trwały krótko....

Świstak też jestem zdania, że tata to taki sam opiekun dla dziecka jak matka. No w końcu to dziecko jest Wasze a Twoje, i każdy ma obowiązek wręcz się nim opiekować. Stare nawyki ludzi, gdzie tata był tylko od święta :-\ w sumie to mnie zawsze dziwi, że można dopuścić do sytuacji gdzie dzieckiem zajmuje się głównie mama a tata pracuje i łaskawie poświęca dziecko pół godziny w ciągu dnia...dziwne te ludzie!

Jutro jadę na ktg i może jak wyjdą skurcze to na badanie...ciekawa jestem. Nie tyle nawet ktg co tego czy te ostatnie bóle chociaż coś ruszyły szyję...


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka to dobrze , że Twoja mała nie z tych wymagających ;) ja stety niestety mam w domu egzemplarz książkowy ;)

A po naturalnym porodzie można dość długi krwawić. Ja w domu co prawda na podpaskach gdzieś do 3 tygodnia , ale plamienia miałam do prawie 6 tygodnia i wszystko było w porządku. Ale ja zaś z tych co długo mają okres - ok. 7 dni. Ciekawe jak będzie teraz.

Świstak chyba bym walneła w łeb za taki tekst[emoji14]dzieci co prawda są bardzo różne , ale tata powinien wiedzieć jak zająć się swoim dzieckiem... w końcu jest tatą.

Tekila nie zostaw znów karty ciąży[emoji14]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny u nas oczywiście dalej kolki w nocy... w dzień pięknie śpią a 23-3:000 córka ryczy... także jeszcze 2h...
Co do dziwnych pytań to jak jechałam jeszcze na oddział do dzieci 2 tyg po porodzie to mnie sąsiadka spytała 'a to pani jeszcze nie urodziła ' :/
Krwawienia : mi w środę mija 6 tyg od cc a jeszcze czasem plamie. .. jutro mam wizytę u gin. Zobaczymy co powie, ale blizna piękna bo juz jej prawie nie widać.
Czekającym szybkich porodów życzę.
Co się dzieje z wątkiem jak skończy się październik?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry