reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej :-)

U mnie też nic ;-) no postraszy trochę Borys i idzie spać :-)
Rano to w ogóle mnie wystraszył bo nie chciał się ruszać, oczywiście zapomniałam w ataku paniki, że On do południa śpi i jest prawie nieaktywny a to była 6:30 :-) więc w panice 20 minut robiłam różne dziwne rzeczy, żeby się ruszył :-) Ech grunt to opanowanie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was się orientuje, czy w przypadku kiedy szyjka jest już zgładzona to też wykonują masaż szyjki na wywołanie porodu??? Jutro mam się zgłosić do szpitala, bo będzie 7 dni po terminie i się zastanawiam, co mnie czeka, a tego masażu boję się jak cholera....
 
Mile nie jest. Ale tez nie wspominam tego jako tragedie. Potem tez mnie brzuch ciagnał i byly bole w podbrzuszu tępe okresowe bez wyraznej granicy poczatku i konca. Mialam krwawe plamienie co podobno sie zdarza czesto po masazu szyjki.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś mam termin z usg. Ani widu ani słychu porodu tylko koło 23 codziennie skurcze które po godzinie mijaja i nie są regularne. Mała coraz bardziej się rozpycha bo ma mało miejsca. I niedługo to ja już zwariuje. Już malutka bym chciała przytulić. Bo na ostatniej wizycie mała główką bardzo nisko a szyjka zamknieta. Jutro na ktg ide może coś się ruszy do jutra.
 
Hej dziwczyny.my jeszcze w szpitalu moze jutro do domu .Zuzia spi i je .dzisiaj w nocy obudzila sie tylko raz na jedzonko wiec sobie pospalam a raczej odespalam nie przespane dwie noce.u mnie porod zaczal sie z nie nacka a wiecie od czego sie zaczelo?od wymiotow cala noc zwracalam rano to samo tak do poludnia.przestraszylam sie i poszlam do lekarza .okazalo sie ze mam 1cm rozwarcia ale szyjka jeszcze trzyma .kazal pojechac na poloznictwo .tam po zbadaniu przez polozna i zrobieniu masazu szyjki rozkrecilo sie na dobre.o 19mialam pierwsze bole.po gidz 21zbadana przez polozna okazalo sie ze jest juz 4cm rozwarcia ale moja szyjka dalej nie chciala pusic byla gruba i twarda .dostastalam jakis czopek na ta szyje no i sie zaczelo bole co 2-3min oozniej czeaciej a szyja trzyma.przy bolach juz na maksa mialam dalej masowana szyjke.polozna ktora odbierala porod byla bardzo wyrozumiala.pomagala jak mogla .dzieki niej urodzilam bez potrzeby nacinania krocza i nie dopuscila do pekniecia.dziewczyny za te nierozpakowane trzymam kciuki i szybkiego porodu
 
Mój lekarz zwyczajnie mnie oszukał. Powiedział że w czwartek mam zrobić badania, w niedzielę do niego napisać a w poniedziałek się spotkamy na wizycie sugerując, że w pon pójdę też do szpitala. Tymczasem ja do niego pisze a on mi, że w szpitalu w którym chce rodzic przyjmują na 10/11 dobę po terminie więc mam jechać we wtorek lub środę z tym że nie wiadomo czy we wtorek mnie przyjmą. Jestem załamana:(
 
Dzidzianapokładzie może do wtorku samo się rozkręci, bądź dobrej myśli. Ja mam jutro się stawić w szpitalu rano i dziś od samego rana ryczę jak małe dziecko, nie potrafię się uspokoić, w życiu się tak nie bałam :( Wolałabym żeby samo się zaczęło, bo im więcej czytam na temat wywoływania porodu tym jestem coraz bardziej załamana:(
 
reklama
Do góry