reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Witajcie, ja tez mialam noc do dupy:( nieszczęsne placki męczyły mnie pół nocy do tego drętwienie rak ... Chetnie bym go wygoniła juz, termin na wtorek :) a z drugiej strony nie pamietam kiedy ostatnio mialam tyle luzu i wypoczynku. Dom wysprzątany, córę zaprowadzam do szkoły rano i do 3 godz jestem sama, spokój i cisza:) nie pamietam kiedy ostatnio mialam tyle czasu dla siebie j pewno długo nie bede miała...
 
reklama
Wiktorka nic na sile:) ja w pierwszej ciazy tez mialam plan mała lozeczkowac od początku a histeryczka straszna nam sie trafiła i spała z nami, tym razem sie nie nastawiam:) kupiłam dostawkę i niech spi "prawie" z nami dopóki sie w niej zmieści:) Zreszta takie maluszki to kiepsko widza one bliskich bardziej czuja niz widza dlatego chcą byc blisko bo w tedy nie czuja sie opuszczone:)
 
U nas wczoraj znów był ciężki dzień. Mała marudna, poza chwilami w których je lub śpi, prawie cały czas płacze :( Momentami brakuje nam już sił i pomysłów jak jej pomóc.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
WIOLA a ile Ci śpi między jedzeniem bo u nas była tragedia bo spał po 10 15 minut i był ryk cycus spanie i tak w kółko okazało się ze nie mam wystarczajaco pokarmu bo w jeden dzień postanowiłam mu ściągać i okazało się ze na jedno jedzenie z dwóch piersi ja ledwo ściągam 20 ml a odciagadam pół godziny masakra wiem ze zaraz niektóre napiszą ze trzeba było jeszcze próbować ale teraz przynajmniej pospi i jest w końcu pojedzony
 
Świstak, Julka je po około 15 min z każdego cyca a w nocy jak zaśnie to śpi nawet 3 - 3,5 h. Ładnie przybiera na wadze (1100 g w miesiąc), więc nie wydaje mi się, żeby pokarmu było mało.
Nie wiem czy jest taką marudą z natury, czy coś jej jest. Czasem pomaga noszenie, czasem przytulenie, czasem śpiewanie, ale jak tylko panience się znudzi to znowu ryk. Mój mąż np zauważył, że rzadko kiedy udaje nam się zmienić pieluszkę bez płaczu, rozbieranie ok, zmiana pampersa może być, ale podczas ubierania zaczyna już płakać :(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam, ze tylko ja dziś nie spałam :( miednica i ból brzucha na dole coraz bardziej dokucza, plus malutka boleśnie sie rozpycha. Dziś niedziela, nadodatek deszczowa wiec i pancakes z bananami, trzeba sobie dogodzić w ten dzien :) nierozpakowane dziewczyny na kiedy macie termin? Mi 10 dni zostało ...
 
Za wszystkie nierozpakowane trzymam mocno.kciuki oby ten dzien przyszedl jak najpredzej.
Bellina przeczytalam o tych wymagajacych dzieciach i moja raczej do takich nie nalezy. Nie wiem co ma z tym lozeczkiem bo tam spi max godzube, a w lozku z nami ciągiem po 4 h. Moze faktycznue poczucie bezpieczenstwa.
 
reklama
Myślałam, ze tylko ja dziś nie spałam :( miednica i ból brzucha na dole coraz bardziej dokucza, plus malutka boleśnie sie rozpycha. Dziś niedziela, nadodatek deszczowa wiec i pancakes z bananami, trzeba sobie dogodzić w ten dzien :) nierozpakowane dziewczyny na kiedy macie termin? Mi 10 dni zostało ...
4 dni po terminie, tez liczylam na pelnie. Wlasnie wrocilam ze spaceru. Deszcz zacina zimno brrrrrry. Macica twardnieje ale bezbolesnie. W sklepie kupilam puszke ananasa i mnostwo warzyw :) maz targal. Moze jeszcze polaze po schodach ale cos nie wierze w te metode schodową

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry