reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Betka będzie lepiej jak szwy zdejmiesz. Tamtum rosa po siusianiu i octanisept po prysznicu polecam. A i już w razie czego można ibuprofen przy stanach zapalnych ;)
Która tu się szykuje na pełnię ? ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betka kup occtanisept na prawde ulge daje i zelke taką do zamrażarki żeby opuchlizna szybko zeszła.
My kapitulujemy znów młodą musimy do łóżka wziąć, wvogole dzis nie chce spac, chyba pełnia.
Betka, a twoj spi w lozeczku ? Jak ty to robisz
 
Wiktorka a ona już sobie ustaliła pory dnia ? Rozróżnia ? Mojej to chwilkę zajęło. Ale rad łóżeczkowych nie dam, moja śpi dalej z nami ;) ale ja nie jestem fanką żadnych Tracy Hogg itp.[emoji14]a z dzieckiem w łóżku wygodniej się karmi ;) ja się po pewnym czasie tylko przebudzałam i tyle. Do 18 z Tobą spać nie będzie. Chyba, że Wam to przeszkadza , to pomyślcie o dostawce. Koleżanki miały (ja nie mam jak dostawić ) i takie dziecko ma swój kącik, a jest blisko i szybciej potem ląduje na stałe u siebie.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny plakac mi sie chce. Nie moge nic spac lezec. Jak tylko sie klade na plecach czy boku twardnieje macica czasem bolesnie czasen nie i mala zaczyna kopac. W zebra i w pecherz. Kreci sie tak ze mnie kazdy jej ruch boli. Mam wrazenie ze pecherz pelen i boli az a w toalecie nic. Przez glowa na dol w okolice jelit krocza ale zadnych skurczy. Stoje w salonie i placze....

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz sama nie wiem.... Juz tak bym chciala zeby sie zaczelo bo dlugo nie pociagne bez wypoczunku. Wole wstawac co 1.5 do malutkiej ale nie czuc tego gniecenia po zebrach. Wejde pod prysznic. Dzieki tekila.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny plakac mi sie chce. Nie moge nic spac lezec. Jak tylko sie klade na plecach czy boku twardnieje macica czasem bolesnie czasen nie i mala zaczyna kopac. W zebra i w pecherz. Kreci sie tak ze mnie kazdy jej ruch boli. Mam wrazenie ze pecherz pelen i boli az a w toalecie nic. Przez glowa na dol w okolice jelit krocza ale zadnych skurczy. Stoje w salonie i placze....

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
Prysznic zobacz czy pomoże U mnie nie pomógł i pojawiły się skurcze wiec może powoli coś się zbliza
 
reklama
Bardzo bym chciala juz. Bo teraz twardnieje jak tylko pna zaczyna szaleć. Boli mnie to ale bardziej mam wrazenie ze to bol gniecenia jelit zoladka i ogolnie wnetrznosci niz skurcze. Chyba te skurcze to bardziej miesiaczkowy bol przypominaja i sa silniejsze prawda ?

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry