reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Oj widzę że wczorajszy dzień wszystkim się dał we znaki.... Ja teraz doceniam że mam tyle tych ciuszkow bo niektóre 56 są na nią nawet za duże. Już nie mowie o pampersach 2 jak wszyscy mówili żeby nie kupować 1...
Tekila Ty to się na cierpisz, ale już bliżej niż dalej :)
Anuleczka gratki :) duży chłop :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anuleczka gratulacje kolejna świeża mama :-) :-) :-)

No mi bóle w nocy minęły i teraz znowu są, ale mam naprawdę wrażenie, że z tego nic teraz nie będzie! Że będzie mnie tak kręcić i kręcić :-\ dobrze jakby chociaż coś z szyjka się działo :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anuleczka gratuluje. Moja Lenka cudownie przespala moc, dopiero wstala dalsm jej cyca i znow oko polecialo. Hehe chyba śpioch po mamusi bedzie. W nocy myslalam ze padne ze smiechu, wstaje lekko odkrylam koldre patrze a moj chlop i Lenka śpią w identycznej pozycji. Jak dwa klony.
Tekila spokojnie :) cowisnia jak krwawy czop to faktycznie ruszyc sie powinno
 
Anuleczka gratulacje:) Jak sie czujesz?

A ja wczoraj orła wywinelam na środku chodnika! Na szczescie ucierpiało tylko moje kolano:) No i córa sie troche wystraszyła:)
 
reklama
Do góry