reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
tekila85 u Ciebie chociaż coś się dzieje i widać że bliżej niż dalej :-) ja mam termin chwile przed Tobą, a ani mnie w brzuchu nie kręci, nic nie boli , śluzu to też nie mam w ogóle , nawet kropli ( swoją drogą to nie jest dziwne ? ) , a malutka już tydzień temu 3700 ważyła i się jej nie śpieszy wychodzić to jak tak dalej pójdzie to z 5 kg się urodzi :p
 
Hej. Czytam Was i moje serce się raduje z każdego małego dzidziusia, które już sie pojawiło na tym naszym świecie. Ja mam termin z usg na 20.10 a z @ na 27.10, ale szczerze, chciałabym żeby malutka już wyszła. Ledwo żyje. Brzuch boli od kilku dni, posladki a o miednicy to juz nie wspomnę. Spać mi nie daje. Ostatnio we wtorek na ktg dwa małe, niebolace skurcze. I teraz cisza. Co zrobić, żeby maleństwo chcialo szybciej opuścić brzuszek?
 
Dzidzia u mnie na dwóch ostatnich ktg takie podejrzenie było i musiałam powtarzać w te same dni. Drugi zapis był zawsze ok. Okazało się ze leżąc na wznak zawsze tętno było dużo wyższe małego

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wczoraj leżałam tak trochę na boku i trochę na wznak bo tak kazali. A dziś pojechałam zrobić ktg do szpitala w którym będę rodzić i tam wyszło dobrze chociaż mała tak nie szalała to może też dlatego. Kazali jutro przyjechać jeszcze raz. A w poniedziałek na wywołanie:(
 
Ano staram sie uważać ale brzuchol zasłania mi cały świat!

Życiowa super zdjecie:)

Julianign ja tez mam przeczucie ze przenosze, przez chwile myslalam ze wczoraj po tym upadku sie ruszy ale to chyba ze stresu pare skurczy miałam.
 
reklama
Do góry