reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzidzia nic nie stosowałam na początku, a w domu to occtanisept i na krocze tez to polecam.
Nie bój się mi też podali kroplowke i wcale ne czułam różnicy w skurczach. Bolało tak samo tylko częstsze były co w moim przypadku było wybawieniem bo dzięki temu mogłam dostać znieczulenie
 
reklama
Ha ha dobre Wiktoria:) to moze zadzwon do niej i poproś o rade jak sobie radzić z upirdliwa tesciowa:)

Za mną cały dzien chodziły placki, no i sobie usmażyłam! Cos czuje ze pół nocy je odchoruje...
 
Wiktoria szybko ten wasz pępek odpadł, u nas nadal siedzi, a na pierwszym spacerku byliśmy wczoraj i było super :) a noc po ciężkim dniu też była ok.
U mnie dziś razem przyjechali rodzice i teściowa. Oczywiście stwierdzili że dziecku zimno bo ma zimne rączki. Standard. Zdjec narobili z 1000, no ale musiałam teściowa opieprzyc bo ma jakieś doświetlanie w aparacie i wali małej na czerwono po buzi... Mała przy dziadkach anioł, spała non stop, a tylko pojechali to marudzi i tylko cyc a potem przysypia na chwilę, chociaż teraz przysnela na dłużej bo nalalam wodę do wanienki... Agentka niezła.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zyje laski zyje jakos:)
Pierwsza nocka w domu za Nami a niedawno pierwsza kąpiel Bartusia:)
W nocy najdluzej spal 3h a tak to co poltorej dwie godz do rana w dzien troche niespokojny byl duzo przy cycu na lozku razem lezelismy trzy czwarte dnia a teraz po kapieli zasnal i ciekawe za ile sie obudzi.
Moim jedynym zmartwieniem jest moje krocze tak to cholernie boli ciagnie tylko lezec albo siedziec na boku.
Biore paracetamol bo niewyrobka.
Wiki Lenka boska:) ucaluj od ciociuni

Marlenkaxxx gratulacje:)
Anuleczkab no i drugiego Bartusia mamy gratuluje:)
 
Do góry