reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No chyba tak, tylko nie ma nic do stosowania na Teraz wszystko od miesiąca. Sprobuje ja pic herbatki koperkowe moze to jej ulzy. Ja tez z moją rycze brakuje mi sił, a przecież to dopiero początek...
 
reklama
Wiktorka nos ja układając sobie ja na brzuszku ... ja tak Krystka nosiłam mimo że kolek nie miał (kto wie może też dlatego ;) ) mój miał epizod z zatwardzenia mi i wtedy się tak prezyl mocno ...

Nie pomagało ani noszenie ani ciepłe kąpiele ani czopki... no nic ... pomogła zwykła woda przegotowana. .. rano na czczo przed karmieniem przepisami go niewielka ilością letniej wody przegotowanej.... taka kupa była ze szok :) ale dziecko szczęśliwe ")

Może spróbuj jej tak dawać ...

A I z tymi pieluszkami pvhnacymi mama to dobry pomysł :)


 
Aria nie do.konca zrozumialam, dac jej do picia? Będę próbować bo ona się pręży i nie chce cyca mimo, że chce tak to.moge opisać. Rezygnuje też z nabiału moze to jest przyczyna
 
reklama
Dziewczyny, a mi dzisiaj odszedł ten cały czop śluzowy, ciekawe ile teraz będę czekać, aż się coś dalej ruszy. Jak było u Was?
Dodam tylko, że u mnie do terminu jeszcze ponad tydzień :)
 
Do góry