reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
A ja po odejściu czopa urodziłam następnego dnia, nie ma reguły niestety.
Wiktoria, moja Julka też tak miała ze dwa tygodnie temu, nie spała, była niespokojna, prężyła się i płakała. Pomagało kładzenie na brzuszku (zasypiała na brzuszku na mnie) i masaże brzucha, choć to działało tylko chwilowo, po kilku dniach przeszło. Teraz czasami zdarza się jeszcze, ale pręży się kilka - kilkanaście minut i wszystko wraca do normy. To nie muszą być kolki, ani nic z twojego pokarmu, ja przez kilka dni jadłam bardzo restrykcyjnie i nie było żadnej różnicy. Maluszki mają niewykształcony przewód pokarmowy a teraz działa on na wysokich obrotach i stąd te historie. Trzeba chyba przeczekać chociaż to trudne, ja też płakałam z małą z tej bezsilności więc doskonale cię rozumiem.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to nie mam innego pomysły czemu obraz Ci się zamazuje , a to z bliska czy z daleka ? w sensie zamazuje się jak np. jedziesz samochodem, oglądasz TV czy jak coś czytasz ?
 
Dziewczyny, wracam do trudnego tematu - szczepień :( Za chwilę będę musiała zaszczepić moją małą i mam dylemat jak i czym. Pamiętam, że kilka z was miało dużą wiedzę na ten temat - możecie polecić mi jakieś strony gdzie znajdę informacje? Chcę się możliwie dużo dowiedzieć zanim zdecyduję.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesciej jak patrze w dal, na pewno pójdę po porodzie do okulisty, bylam u okulisty w 8 miesiącu, wszystko było w porządku, myślę że to może skoki ciśnienia
 
a masz jakąś wadę wzroku ? tak myślę , że po prostu powinnaś zobaczyć czy po porodzie nadal tak będzie i przejść się na badanie wzroku
 
reklama
a masz jakąś wadę wzroku ? tak myślę , że po prostu powinnaś zobaczyć czy po porodzie nadal tak będzie i przejść się na badanie wzroku

malutką, na minusie 0,25 i 0,5. bez okularów całe życie.


Dziewczyny, wracam do trudnego tematu - szczepień :( Za chwilę będę musiała zaszczepić moją małą i mam dylemat jak i czym. Pamiętam, że kilka z was miało dużą wiedzę na ten temat - możecie polecić mi jakieś strony gdzie znajdę informacje? Chcę się możliwie dużo dowiedzieć zanim zdecyduję.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom

jeżeli chodzi o szczepienia, to też chętnie poczytam, raczej jestem za szczepieniami, bardziej się zastanawiam czy wszystkie, czy skojarzone, jaka szczepiona to naciąganie rodziców
 
Do góry