reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Beatka współczuję bolesnego i długiego porodu :(
Ale również i przede wszystkim gratuluję i życzę zdrowia dla synka i ciebie :*
9pkt to niezły wynik! Nie martwcie się na zapas bo będzie dobrze :*

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mom no moja od razu ryczy. Koleją jej sie oczy, ale walczy zeby nie zamknąć zasypia kolo 7 rano i wtedy bezvproblemu moze spac w lozeczku. Nie wien czemu w nocy taki dramat robi i jak ją przestawić ja z moim jesteśmy wykonczeni, ja to jeszcze w ciagu dnia odespie, a moj musial do pracy isc. Boje sie, że przez ten placz zablokuje sie i bedzie problem z ich kontaktami.
 
Ja tez mialam kiedys ten problem z poerwszyn dzieckiem.rano wszystko ok spal a w nocy dramat .zaraz po nakarmieniu jak odkladalam do lozeczka byl olacz jak by to lozeczko gryzlo.zaczelam kolo malego klasc cos co pachnie mna podkoszulek np.moze to glupie ale pomagalo nie budzil sie tak czesto no i spal w lozeczku
 
hej dziewczyny, mam małe pytanie, czy w ostatnich tygodniach ciaży miałyście takie coś że traciłyście ostrość widzenia na kilka chwil ? mam wrażenie, że mi się rozpływa wzrok i się zaniepokoiłam. ciśnienie mam zawsze bardzo niskie, teraz jest ciut podwyższone ale wiąż to jest jakieś 100 na 60, 110 na 80 max.
 
reklama
Do góry