reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cowisnia w ciąży wzrok się pogarsza ale powinien wrócić do normy do kilku tygodni po porodzie( pracowałam wiele lat u okulisty).
Warto również w razie potrzeby zmierzyć ciśnienie w oku.
Możliwe jednak, że jest to związane z ogólnym niskim ciśnieniem krwi.
Ale nie można tego lekceważyć.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiol i w szpitalu pozwolilam zaszczepic i bede w ogole szczepic mała na wszystkie obowiazkowe plus meningokoki, mneumo i rota. Mi znajomi lekarze tak poradzili, a mam do nich ogromne zaufanie. Rowniez w szpitalu rozmawialam z lekarzem i pielegniarkami wszyscy byli za.
Martwią mnie noce bo wtedy faktycznie jest dramat w dzien spi w miarę ok. Nie wiem, moze zmiana miejsca tak podzialala? Wczoraj wróciliśmy do domu.
 
a masz jakąś wadę wzroku ? tak myślę , że po prostu powinnaś zobaczyć czy po porodzie nadal tak będzie i przejść się na badanie wzroku

malutką, na minusie 0,25 i 0,5. bez okularów całe życie.


Dziewczyny, wracam do trudnego tematu - szczepień :( Za chwilę będę musiała zaszczepić moją małą i mam dylemat jak i czym. Pamiętam, że kilka z was miało dużą wiedzę na ten temat - możecie polecić mi jakieś strony gdzie znajdę informacje? Chcę się możliwie dużo dowiedzieć zanim zdecyduję.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom

jeżeli chodzi o szczepienia, to też chętnie poczytam, raczej jestem za szczepieniami, bardziej się zastanawiam czy wszystkie, czy skojarzone, jaka szczepiona to naciąganie rodziców
 
Wiol i w szpitalu pozwolilam zaszczepic i bede w ogole szczepic mała na wszystkie obowiazkowe plus meningokoki, mneumo i rota. Mi znajomi lekarze tak poradzili, a mam do nich ogromne zaufanie. Rowniez w szpitalu rozmawialam z lekarzem i pielegniarkami wszyscy byli za.
Martwią mnie noce bo wtedy faktycznie jest dramat w dzien spi w miarę ok. Nie wiem, moze zmiana miejsca tak podzialala? Wczoraj wróciliśmy do domu.

co do problemów ze snem, dziewczyny, na pewno słyszałyście o sposobie postępowania by nie wstawać natychmiast do każdej oznaki, ze dziecko się obudziło w nocy. nawet jak zacznie jakoś tam wydawać dźwięki, czy chwilkę kwilić, że często to jest po prostu przebudzenie się z jeden fazy snu do drugiej. czytałam, że młodzi rodzice często popełniają ten błąd biorąc natychmiast dziecko na ręcę i rozbudzają jeszcze
 
Mam od wczoraj taki tępy ból w okolicy krzyża jak myślicie to oznaka zbliżajacego się porodu? Bo termin mam z usg na 16.10 a z OM 29.10
 
Wiktorka a jak kocury zareagowały na nowego członka stada?

Zuza na pewno sie zbliża ale czy zacznie sie za 3 godz. czy za 3 tyg. niestety nie wiemy:) mi juz od 2 tyg wydaje sie ze zaraz sie zacznie a pewnie jeszcze z 2 tyg sie potocze:)
 
O żeś Dziewczyny ale miałam właśnie szczęście! Wstałam do łazienki i dosłownie minutę później wybuchła ładowarka od telefonu, którą była dosłownie przy mojej głowie jaj leżałam na kanapie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry