reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Kochane po ciezkim bardzo dlugim porodzie mamy Bartusia na swiecie jest najslodszy i go juz tak kocham!!! Nacierpialam sie strasznie bo male rozwarcie skurcze w nocy sie zaczely regularne co 5 min myslalam ze sie skicham z bolu i po 7 na porodowke tam z tymi skurczami i 2,5 cm rozwarciem katowali mnie do 12 chociaz juz jak moj widzial moj stan po 9h skurczy polecial zapytac i cc ale taki baran przyszedl i mowi wie Pani ile trwa porod chyba chodzila pani do szkoly rodzenia podamy kroplowke ktora zrobi TAKIE SKURCZE JAKIE MAJA BYC ja plakalam z bolu i wykonczenia gaz mnie troche odcinal kroplowka dala skurcze tak mocne ze umieralam!!! A rozwarcie nic nie ruszylo :( normalnie zalamalam sie tak bylam wykonczona zele olejki mi mi wciskaly i tak meczylam sie z niewiem iloma parciami zeby glowka wyszla masakra wkoncu o 15:40 Bartus zjawil sie na swiecie 3600 i 58 9/10 pkt bo mial niedotlenienie przez to ze ciezko go bylo wydostac:( zalamalismy sie nawet o tym nie czytalam ale pani dr wieczorem powiedziala ze juz lepiej wyglada niz po porodzie bo go ocknac nie mogli:( a ja to widzialam.
Leze ruszac sie nie moge oklad z lodu przy kroczu popekalam i nacieta bylam ale MAM GO WKONCU!!! Az lzy mi do oczu naplywaja
Kochane po ciezkim bardzo dlugim porodzie mamy Bartusia na swiecie jest najslodszy i go juz tak kocham!!! Nacierpialam sie strasznie bo male rozwarcie skurcze w nocy sie zaczely regularne co 5 min myslalam ze sie skicham z bolu i po 7 na porodowke tam z tymi skurczami i 2,5 cm rozwarciem katowali mnie do 12 chociaz juz jak moj widzial moj stan po 9h skurczy polecial zapytac i cc ale taki baran przyszedl i mowi wie Pani ile trwa porod chyba chodzila pani do szkoly rodzenia podamy kroplowke ktora zrobi TAKIE SKURCZE JAKIE MAJA BYC ja plakalam z bolu i wykonczenia gaz mnie troche odcinal kroplowka dala skurcze tak mocne ze umieralam!!! A rozwarcie nic nie ruszylo :( normalnie zalamalam sie tak bylam wykonczona zele olejki mi mi wciskaly i tak meczylam sie z niewiem iloma parciami zeby glowka wyszla masakra wkoncu o 15:40 Bartus zjawil sie na swiecie 3600 i 58 9/10 pkt bo mial niedotlenienie przez to ze ciezko go bylo wydostac:( zalamalismy sie nawet o tym nie czytalam ale pani dr wieczorem powiedziala ze juz lepiej wyglada niz po porodzie bo go ocknac nie mogli:( a ja to widzialam.
Leze ruszac sie nie moge oklad z lodu przy kroczu popekalam i nacieta bylam ale MAM GO WKONCU!!! Az lzy mi do oczu naplywaja
Trzymaj się dzielnie sciskam teraz odpoczywaj a maluch się spokojnie śpi
 
Kochane po ciezkim bardzo dlugim porodzie mamy Bartusia na swiecie jest najslodszy i go juz tak kocham!!! Nacierpialam sie strasznie bo male rozwarcie skurcze w nocy sie zaczely regularne co 5 min myslalam ze sie skicham z bolu i po 7 na porodowke tam z tymi skurczami i 2,5 cm rozwarciem katowali mnie do 12 chociaz juz jak moj widzial moj stan po 9h skurczy polecial zapytac i cc ale taki baran przyszedl i mowi wie Pani ile trwa porod chyba chodzila pani do szkoly rodzenia podamy kroplowke ktora zrobi TAKIE SKURCZE JAKIE MAJA BYC ja plakalam z bolu i wykonczenia gaz mnie troche odcinal kroplowka dala skurcze tak mocne ze umieralam!!! A rozwarcie nic nie ruszylo :( normalnie zalamalam sie tak bylam wykonczona zele olejki mi mi wciskaly i tak meczylam sie z niewiem iloma parciami zeby glowka wyszla masakra wkoncu o 15:40 Bartus zjawil sie na swiecie 3600 i 58 9/10 pkt bo mial niedotlenienie przez to ze ciezko go bylo wydostac:( zalamalismy sie nawet o tym nie czytalam ale pani dr wieczorem powiedziala ze juz lepiej wyglada niz po porodzie bo go ocknac nie mogli:( a ja to widzialam.
Leze ruszac sie nie moge oklad z lodu przy kroczu popekalam i nacieta bylam ale MAM GO WKONCU!!! Az lzy mi do oczu naplywaja

Betka Kochana serdecznie Ci gratuluję. Bardzo mi przykro, że musiałaś aż tak się namęczyć. Dużo dużo zdrówka dla Was. Odpoczywajcie.
 
Beatka gratuluje! Wierze, ze bylo ciezko ale najważniejsze ze dałaś rade.
Ja za to wysiadam. Mloda nie spala całą noc, calusienka. Dziewczyny jak ją nauczyc spac w lozeczku? Bo ja sie wykańczam i rycze ciagle razem z nią​
 
Wiktorka ja swoją karmię potem biorę do góry az się odbije i wkladam do łóżeczka. Jeśli jeszcze nie spi to siadam przy łóżeczku i masuje plecki az zasnie. Czasem korzystam ze smoczka a jak zasnie to sama wypluwa
 
Dzis nie spalam cala noc ale z tych emocji nie umialam a krasnalek ze mna spal w lozku ale i tak jest narazie bardzo grzeczny ladnie pokarm wcina:) jutro juz chyba do domku! Jak narazie mowia wszystko wporzadeczku z Bartusiem mimo tego niedotlenienia bo tak Nas to zmartwilo wczoraj.
Dziekuje kobietki za gratulacje i cieple słowa;* kochane jestescie ciotki
 
reklama
Do góry