reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

no widzisz Tobie liczą z usg, mi liczą wg OM i przez to dla nich nie 8 dzień po terminie a 3, bo wpisali mi termin 5 października w kartę szpitalną :/ ja do szpitala dopiero we wtorek na ktg i też nie wiem czy zostawią od razu czy każą się zgłosić na następny dzień...
 
reklama
Czop juz caly wyszedl, ale skurcze nieregularne, siedze w domu i czekam. Nie wi em czy to juz porod czy przeczekac. Mloda juz malo sie rusza, pewnie gotowa di wyjscia
 
O rany dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki!! Dacie rade. Szkoda ze czasem w tychszpitalach tak sie do nas odnosza.... I nie biora pod uwagi naszych emocji i tego ze po prostu sie martwimy i przejmujemy......

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Betka powodzenia:) mam nadzieje ze Cie samo weźmie:) a robia Ci jakies masaże szyjki albo apikuja żel?
Nic narazie,jak mnie przyjeli to zbadali i tak lezę tylko puls malego co jakis czas sprawdzaja,najlepsze ze na ktg jak jezdzilam codziennie mialam wyzsze skurcze a teraz do poludnia w szpitalu ok 10% to jest nic.
 
Do góry