reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A w ogóle moja mała często wymiotuje czymś czewonym pomieszanym ze śliną i już zaczynam się msrtwić. Ale tu mówią,że to normalne... Nie wiem...
 
reklama
Patka mi położna mówiła właśnie o tym, że jakby co to to właśnie normalne :-)

Marluna cieszę się, że z dziećmi wszystko dobrze, obyś też szybko doszła do siebie. Ech dlatego moja gin tak ciśnie na poziom hemoglobiny..a ja mam tylko 12,1 :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kiedy ja nie wiem co robić. Skurcze mam od 2 tylko nieregularne za to bardzo bolesne. Niekiedy co 20 min lub 15. Chyba falszywy alarm lub po poludniu sie rozkreci.
 
To ja moze opisze swoj porod :) mialam od 2:30 te skurcze co 15 min slabe i o 8 na.ktg wyszlo ze skurcze nie za duze, od ok 14 co 10 min potem czesciej od 19 co 3-5 i juz mocniejsze wiec wio do szpitala. tam badaja i mowia ze 2cm i to przepowiadajace sa i jak chce to sa miejsca to mnie poloza. troche niemila rozmowa bo czy nie chodzilam na szkole rodzenia i nie uczyli ze sa takie skurcze. 19h przepowiadajace... maz pojechal, ja pod prysznic, skurcze sie nasilily, ok 23 badanie i 6-7 cm i na trakt :) mialam cudowna polozna, obylo sie bez naciec i pekniec :)
 
Wiktora no muszą być regularne i to przynajmniej co 10 minut :-\ a jak widać na przykładzie nawet częstsze uznać można za przepowiadające..choć tego to nie rozumiem?? Skurcze co 3-5 minut miałaś uznać jurucz za inne niż porodowe????
Trochę skandal z tą rozmową na izbie:-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marluna, wcale nie takie małe te dziewczynki twoje! Gratuluję i mam nadzieję, że szybko się poczujesz lepiej.
Wiktoria, ja tam myślę, że u ciebie się zaczęło. Powodzenia!

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie przyjeli na patologię ale juz myslalam ze do domu mnie odesla bo kazdy inaczej liczy oni z usg tu licza i mi mowia ze mam 6 dzien po terminie a nie 8 i ze czemu przyjechalam.
Poki co krew,ktg,usg no i leżę
 
Do góry