reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja to ogólnie mam taki uraz do wszystkiego co łączy się ze szpitalem i ewentualnymi problemami, że masakra :-\
Jako 6ms dziecko trafiłam w ostatniej chwili na sale operacyjną a później przez wiele dni byłam w szpitalu bez Mamy ( takie to były czasy) , że wręcz panicznie boję się wszystkiego co może mnie tam z jakiś komplikacji zaprowadzić :-\ ostatnio tak analizowałam ten problem i tak myślę, że właśnie takie brutalne oderwanie od Mamy i brak z nią kontaktu powoduje, że na myśl o szpitalu dostaje paniki a jak już tam jestem to ryczę w nocy jak dziecko :-\ ech dlatego ani mi się tam spieszy ani nie chce z niczym kombinować..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja po cesarce, z dziewcznkami OK, sa malutkie maja po 46 cm i 2700 i 2500,wszystko z nimi w porzadku.
Ze man gorzej bo podczas cesarki stracilam duzo krwi,hemoglobina mi spadla ponizej bezpiecznego poziomu,przetaczaja mi ciagle krew,bo z tego wczoraj rano dostalam drgawek,spadalo cisnienie i puls.Krew nie chce jednak zaskoczyc,do tego doszedl krwiak w macicy i potworne gazy.
 
Wiktorka ja miałam bóle krzyżowe i brzuszne myślałam,że zwariuje. Ale trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie. Oby poszło szybko i bezboleśnie
 
reklama
Do góry