reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
a u nas w rodzinie urodziła już się dziewczynka termin byl na 7 listopad wiec mamy wcześniaka. Wiktorek miał mieć młodszą kuzynkę a ma starsza :errr: dopakowałam do torby jeszcze jedna paczkę podkładów bo szwagierce po jednym dniu cala paczka zeszla
 
Wiki powodzenia:)

A mi maz z pracy od kolegi siatę ubrań znowu przytaszczył wiec znowu piorę i prasuje.. a połowy pewno mu nawet nie zdążę założyć bi wyrośnie:)
Ja tez juz nie moge sie doczekać kiedy wylezie ale w nocy jak mnie skurcze dopadły to stwierdziłam ze chyba jeszcze nie jestem gotowa;)
 
mam nadzieje ze Wiki szybko urodzi bo już od tygodnia mówiła ze jej ciężko

Agicia ja mogę poczekać do wtorku wtedy w szpitalach u nas nepewno będą miejsca bo w poniedziałek wypisywać będą dziewczyny wiec bez stresu będzie :laugh2:ze łózka zabraknie
 
reklama
Do góry