reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
A ja mysle ze moze pod koniec przyszlego tyg..zobaczymy..ale ogolnie mi smutno bo myslalam,ze dzis albo w week bede juz mogla przytulic to moje male wielkie szczescie do serca:(
Mi chyba juz hormony szaleją bo leżę i płaczę...
 
Ostatnia edycja:
Mom to be gratuluję. jak Maleństwo ma na imię?:)

Betka mam nadzieję, że już na dniach urodzisz:)

Moja córcia dziś mało się rusza, że aż szok to dla mnie. Mam ogromną nadzieję, że szykuje się do porodu i to nastąpi w najbliższych dniach.
 
Ale ladna wage maja wasze skarby.moja kruszyna jak dobije 3kg bede sie cieszyc.gratulacje dla mam maluszkow kyorebjuz na swiecie.Betka ja pamietam jak bylam w ciazy z drugim dzieckiem urodzilam w dzien wyznaczonego terminu,nic nie wskazywalo ze urodze tego dnia .czulam sie dobrze nic nie bolalo .w nocy zaczal bolec mnie brzuch mialam wrazenie ze poprostu chce mi sie na kibelek a tu nic i tak pare podejsc.az w koncu gapnelam sie ze to skurcze.jak zajechalam do szpitala mialam juz rozwarcie na 7cm a coreczka urodzila sie pol godz pozniej
 
Betka nie denerwuj sie .wszystko bedzie dobrze.wiem czlowiek sie nastawia ze to juz dzis teraz a tu nic ale trzeba cierpliwie czekac.juz nie dlugo bedziesz tulic malenstwo.a teraz zbieraj sily .
 
reklama
Życiowa nie podam Ci sposobu na zgagę, ale może pocieszy Cie to że ja mam codziennie praktycznie :(

Betka ja dziś też byłam na ktg i badała mnie moja gin. i mimo, że dziś termin z usg to nic nie zapowiada żeby to miało być dziś. A brzuch jak na @ boli mnie już któryś dzień a w nocy był koszmar. Do tego po badaniu troche pokrwawiłam. Nie wiem szyjka od dawna miękka a rozwarcia ani skurczy jak nie było tak nie ma...
 
Do góry