reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Zgaga to i moja zmora czasami to aż czuje jakby mi przełyk wypalalo. Rowniez biorę Rennie chociaż średnio pomaga. Mnie brzuch tez boli bardzo często, szyjka znacznie skrócona miękka, ale co z tego?
Myślę Betka, że ciebie to wezmie z zaskoczenia
 
Mnie tez zgaga dopada:( próbowałam mleka ale to pomagało tylko na chwile. Zrezygnowałam z chleba, staram sie nie przejadać co nie jest proste bo jestem ciagle głodna! No i nie moge leżeć płasko nawet jak ide spac tk na pół siedząco:(
 
Ja probuje nie slodzic i tak jak tu,Agica nie jeść wielu rzeczy, ale przy koncowce to trudne bo dogadzam sobie z racji tego, że z wielu rzeczy przy karmieniu zrezygnuje
 
Ja na szczęście zgage niska może z 4 razy...współczuję :-)
Beatka może będzie tak dziewczyny piszą, że nagle z zaskoczenia? :-)
Ja to mogę jeszcze poczekać tylko teraz mnie denerwuje to, że mniej się rusza. I generalnie sama nie wiem czy bym chciała żeby był już na świecie czy nie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi się zdążyło może z 5 razy przez całą ciążę z tą zgaga a teraz od dwóch dni wiem od czego mam[emoji14]od mielonych i to na 100% wiec jutro już będzie dobrze. oby... jakby co to mleko wypije... na noc...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zgage to mialam chyba z dwa razy w zyciu raz w ciazy mi sie zdarzyla i nawet nie wiedzialam ze to zgaga:p
A ja zjadlam kolacje i maly szaleje impre sobie zrobil to po co ma wychodzic brzuch az na boki lata ten jest gosc co:D juz smiac mi sie chce.
Mama przed chwila dzwoni i co i co mnie pyta? Tylko daj znac ! Jak Cie wezmie zanin w pn przyjade ..
O maj gad zwariowac idzie.
Mnie w sumie nie boli tak jak na okres tylko zakuwa momentami i przestaje.
Anuleczka to widze mamy ta sama sytuacje:)
 
I znowu nieprzespana noc. Najpierw bolesne kłucie w pochwie mnie obudziło. A teraz jak napiłam się wody to mała ma taką czkawkę, że cały brzuch mi skacze a ona zaczyna szaleć.
Dzidzia wychodź już.
 
I znowu nieprzespana noc. Najpierw bolesne kłucie w pochwie mnie obudziło. A teraz jak napiłam się wody to mała ma taką czkawkę, że cały brzuch mi skacze a ona zaczyna szaleć.
Dzidzia wychodź już.
Po wyjściu tez zorganizuje ci nieprzespane noce :) ale rozumiem trzymam kciuki za wyjście :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila na pewno, ale to już co innego mieć swoje maleństwao przy sobie i z tego powodu nie spać:) Ale Ty sama wiesz najlepiej właśnie;) dziękuję.

A co tam u Ciebie i Twoich dzieciątek słychać?:)
 
Do góry