reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Rosną :) mają już prawie 2600 i 2450 także jak na drożdżach rosną :) uczymy się siebie. Mają już takie godzinę /dwie gdy nie śpią tylko są przytomne szkoda tylko że to tak między 22 a 2 w nocy :) w dzień głównie śpią :)
Podczytuje was bo jestem strasznie ciekawa jak wasze porody jak dzieciaki. Także byle szybciej te które juz są w bezpiecznym okresie.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry kobietki:) no i mamy październik:)
Czas sie zabierać za rodzenie:)
Ja mysle ze poczekam do przyszłego tygodnia bo córa cos przeziębiona no i depilacje bikini mam we wtorek ( bo maz cos sie ociąga) moja szwagierka ma urodziny 5 tego mysle ze by sie ucieszyła jakby mały sie urodził w ten sam dzien ;)
 
Witamy witamy październik Beatka czas zacząć rodzić,u mnie znowu odchodzi czop śluzowy tak więc coś się rusza wczoraj na ktg skurcze dochodziły do 30 wiec lepiej niż ostatnio bo były tylko na wysokości 15 .Wczoraj u nas w szpitalu to położne miały ruch cesarka ledwo skończyły dziewczyna przyjechała bo jej wody odeszły a jak wychodziłam to następna przyjechała tylko nie wiem czy z bopamiętania czy z wodami tylko oby dwie to akurat rodziły dziewczynki a wczoraj był dzień chłopaka szkoda ze naszerokość chłopaki niechciały wczoraj wychodzić
 
Wy mnie tu nie dolujcie bo Wy jeszcze macie troche dni w zapasie.
Mi czop jeszcze nie odszedl zreszta to nie jest tak ze musi,skurcze tez ostatnio mialam do 30 a wczesniej swistak tak jak Ty.
Siedze wlasnie sama w szpitalu nikogo nie ma tu gdzie mamy przychodnie i czekam na ktg bo jest od 10 a mąz mnie za szybko przywiózł.
 
Av ja to miałam noc :-) :-) :-) nie mogłam spać w dużym pokoju bo przyjechali teście... więc spałam z mężem i oj oj :-) :-) :-) a tu do poniedziałku nic nie możemy bo badanie gbs będę miała.... no rzesz.... Ja tam bym się trzy razy już złamała a mój mąż , że do poniedziałku trzeba czekać i czekać! No kurczę co za gość :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie zauwazylam odejścia czopa. Szyjka byla miekka i zaczęła podkrwawiac. Rozwarcie 2cm i podali mi oksytocyne. I juz poszlo z gorki.
A pisalam ze wolalabym cc bo porod jak porod ale szycie po porodzie i potem funkcjonowanie to straszny bol
 
Świstak a jak Twoje cukry na końcówce?


eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
joani a różnie moim zdaniem są lepsze ale czasami zjem cos co mysle ze bedzie ok a tu cukier skacze a nastepnym razem jem cos co wiem ze cukry beda a tu wyskakuje mi mały wynik ,teraz troche wiecej sobie pozwoliłam z jedzeniem bo chodziłam cały czas głodna a rano cukry były dobre więc daibetolog pozwoliła mi na wiecej posiłków nawet co godzine
 
Mom to be ale po cc boli też przecież. .. macica się też kurczy no i dodatkowo jest pozszywana. no i rana tez boli... wstaje się ciężko. dźwigać nie można itp. wiec nie ma co gdybać ze po cc czulabys się lepiej...
najważniejsze że wszystko poszło sprawnie i jesteście zdrowi :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam nadzieję, że urodze sn jakoś nie lubie blizn, mam jedną po operacji i nie lubię tego miejsca. A mi dzisiaj pierwszy raz mleko pociekło z jednej piersi i cieszyłam się jak głupia;)
 
Do góry