reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Loco te paski były ze sklepu z chemią. Bo w aptekach teraz chyba już nie ma. Ale to nie na znaczenia bo to to samo :-) tylko widzisz co z tego skoro wyszło, że jednak jest ok ... Chociaż ta lekarka mówiła mi, że te wody są w kilku tzw kieszonkach, i mogło z jednej(konkretnie górnej jakieś) trochę wyciec ale to wtedy nic złego się nie stanie.

A dziewczyny czy po 37tc dzieci się mniej ruszają? Nie chodzi mi o moc tych ruchów tylko ogólnie, że rzadziej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tekila u mnie właśnie zauważyłam zmianę częstości ruchów małego i ich rodzaj ... juz mnie nie próbuje rozerwać od środka[emoji14]a raczej się kręci i przesuwa czasami kolanka wypcha ale najczęściej układa się wzdłuż mojego brzucha plecami ze czuje jego kręgosłup :)

ja zaczęłam wielkie odliczanie[emoji14]mam nadzieje że za tydzień o tej porze będę już tulic syna :D

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja też ostatnio trochę mniej się rusza,może już miejsca ma już mniej.
A miałam się pytać co mogą oznaczać takie kłucia w pochwie?
 
patka na te klucia to chyba jednoznacznej odpowiedzi nie ma... może to być szyjka... albo wiazadla. .. albo nic tak naprawdę. .. mnie czasami jak kluje to ani usiąść ani leżeć ani chodzić. .. aż zgina człowieka :/

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie, mały ma sie dobrze troche przystopował z rośnięciem ma około 3400g do terminu zostało nam 2.5 tyg wiec mysle ze 4 kg nie przekroczy ale zobaczymy:) Troche duzo wód płodowych mamy ale ciagle w normie. Przepływy w pępowinie ok, łożysko tez daje rade:) We wtorek mam polozna, za tydzien następne usg i polozna a za 2 tyg lekarz znowu nie rozumiem dlaczego mnie wiecznie ciągają skoro wszystko jest ok?? Maz mówi ze to ze względu na moj " podeszły" wiek!
 
Pytam bo wiecie nagle z tygodnia na tydzień taka zmiana, że trochę to bywa denerwujące. Na nadal swoje godziny mega aktywności, ale ogólnie poza nimi chyba więcej śpi i czuwa :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry