reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Dzidzianapokladzie ja po pierwszym porodzie miałam spodnie ciążowe na wyjście. Teraz biorę leginsy i tunike ciepła. Tylko ja nie byłam szyta więc mi było wygodnie we wszystkim nie wiem jak to jest po szyciu.

U nas też zimnica. Rano 0-3stopnie.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez wezme getry ciazowe i tak ostatnio tylko w nich chodze bo mi najwygodniej.

Zyciowa dobrze,ze wszystko z Wami wporzadku,ale wchodzac tu teraz myslalam ze to JUŻ :)
 
Ja raczej zabiorę sukienkę i może legginsy do tego .. Ale jeszcze tak na 100% nie wiem, pomyśle o tym za dwa tygodnie :-)
Ale przez tą sytuację Życiowej wczoraj się zorientowałam, że nie uszykowałan NIC dla dziecka na wyjście :-) Dziś się za to zabiorę bo mąż raczej sam tego nie ogarnie w razie czego :-) wczoraj jeszcze dokumenty sprawdzałam i aż zapytał czy aby na pewno się nic nie dzieje, że tak latam? :-) :-) :-) minę miał przy tym taka wiecie-niby uśmiech ale widać leki stresik był :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dla maluszka mam pajaca cieniutkiego i kombinezon misia taki cieplejszy.
Dzis dostałam od mojego cudny szlafrok z misia z tesco taki cieplutki :) i przyszly motylki do pokoju mlodej takie naklejane na,sciany :)
 
Wiktorka u nas już od trzech dni po 0 stopni jest nad ranem;)

Dziewczyny jakie ubrania dla siebie najlepiej przyszykować na wyjście ze szpitala? Spodnie, sukienkę? W czym wygodniej?


ja jadę do szpitala prawdopodobnie w sukience bawełnianej i planuje w niej wrócić tylko sobie pewnie zmienię leginsy ciążowe na normalne rajstopy na powrót no i pewnie z płaskich butów przezkocze na moje ulubione szpilki :)
 
reklama
Do góry