reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

ja przez te remonty mam ogarnięte w domu, dlatego tylko tak co drugi dzień trzeba w domu odkurzyć i przetrzeć podlogę kurze i łazienkę norma taka...
a ja właśnie spojrzałam na suwaczek a tam 8 dni do porodu!!!!!!! już to widzę...
 
reklama
ja dziś zrobiłam pranie ręczników i przescieradel, lazania jest w piekarniku, nalesniki z jablkami na stole wiec czas na odpoczynek :)
 
To ja tez sie wbijam!
Na nalesniki zawsze:p

Agica ja juz gotowa od dwoch tyg spakowana i wszystko a tu nic...i jakos tak dobrze sie czuje od dwoch dni nic nie boli jak na okres,nie kłuje tylko pachwiny czasem zabolą...to tak przed porodem o to chodzi zeby tak sie czuc? Hehe:D
 
A mój mąż mówi, że go zaczynam stresować :-) bo szykuje rzeczy dla dziecka, i ubrałam trochę łóżeczko :-) i tak ogólnie przestawiam akcesoria dziecka w pokojach :-) :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka no to musimy się uzbroić w cierpliwość dziś moja koleżanka urodziła chłopaka a termin miała na 17 września wiec 5 dni po terminie czy nas tez to czeka mam nadzieje ze nie u ciebie 8 dni a u mnie 14 wiec może jeszcze coś nas ruszy chyba czas męża pomolestowac choć w ogóle na to nie mam ochoty
 
reklama
Ja to juz Wam mowie ze w terminie nie urodze napewno jakos to wiem...
My sie staramy nie chce sie ale trzeba swistak hehe a na kiedy Ty masz termin?
 
Do góry