reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dziewczyny mam paski ale trudno to złapać bo jak już lekko poleci to się nie da i wychodzi pasek żółty czyli norma.
A takich wkładek niestety w aptekach nie ma , tyko przez neta można zamówić a i to jest trochę takie dziwne zrobione, bo możesz cały dzień mieć wkładkę i nic a zmienisz na zwykłe czy coś i poleci a jest ich tylko 4 za 50 zł :-\ jeżeli juto też tak będzie to pojadę sprawdzić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niby nie, ale wystarczy kilka miesięcy i biust można zniszczyć złym stanikiem :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


dokładnie ja mam zamiar kupic dobry stanik nawet jakbym miała karmić miesiąc to przecież taki stanik do karmienia niczym się nie rożni od zwykłego i do puki jestem w domu z małym mogę go nosic
 
ile musi być skurczy w miarę regularnych żeby zacząć się martwić? jak myślicie? .... :/

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom


jak skurcze nie będą dość regularne ale ich silą i intensywnosc będzie wzrastac a zmiana pozycji ani prysznic nie będzie pomagać to odbieraj to jako te surcze i wlasciwe czas do szpitala
 
Dziewczyny mam paski ale trudno to złapać bo jak już lekko poleci to się nie da i wychodzi pasek żółty czyli norma.
A takich wkładek niestety w aptekach nie ma , tyko przez neta można zamówić a i to jest trochę takie dziwne zrobione, bo możesz cały dzień mieć wkładkę i nic a zmienisz na zwykłe czy coś i poleci a jest ich tylko 4 za 50 zł :-\ jeżeli juto też tak będzie to pojadę sprawdzić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

napewno odroznicsz wody od moczu, mocz ma taki zapach trochę amoniaku wody będą słodkawe i nie bedziesz mogła ich" cofnąć "zatrzymac jak mocz zwykłym zacisnieciem miesni
 
reklama
Do góry