reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziewczyny a myślicie,że sam krem crotlimazolum wyleczy grzybice pochwy? Bo nic innego mi nie dali. A nie wiem czy jest skuteczny czy powinnam mieć coś dopochwowo?
 
reklama
Raczej nie ma szans jeżeli nie ma aplikacji do środka, próbowałam :-\ ja teraz miałam krem gynazol dopochwowy i 10 dni Nysatyne. I zaczynam odczuwać poprawę od dwóch dni. Jeszcze do piątku to biorę.
Później chce przez kilka dni brać lactowaginal.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i ważne aby partner też coś brał, choć u niego powinien ten krem co masz też być ok. Mój mąż ma teraz przez 10 dni smarować takimm macmiror czy coś, bo mimo, że niby nic mu nie jest to moim zdaniem nawrót miałam przez to, że poprzedni on nic nie dostał.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrish tak dość ładnie, ale ten sportowy jest za mocno zabudowany jak na mój gust, czuje się jak własna babcia :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
kurcze no własnie ja kupiłam parę ale odesłałam, niby wszystko jest oki super materiał potrójne zapięcie fajnie leżą pod biustem szerokie stabilne ramionka ale biust wygląda w nich jakby żył własnym życiem
 
Dziewczyny a myślicie,że sam krem crotlimazolum wyleczy grzybice pochwy? Bo nic innego mi nie dali. A nie wiem czy jest skuteczny czy powinnam mieć coś dopochwowo?


ja brałam w ostatnich trzech miesiącach pinafucin i clotrimazol ale jedno i drugie to globulki, maść jest za słaba w moim przypadku, ale dla partnera się świetnie sprawdza. Jeszcze przed ciąża miałam taka masc-krem ale w zestawie był aplikator który wprowadzało się do pochwy.Samo smarowanie warg i próba nasmarowania wnętrza pochwy może ci nie pomoc :( chyba ze po prostu masz małą infekcje albo lekarza nie chce dawac juz globulek ze względu na malenstwo
 
reklama
Ja wyczytałam na różnych blogach, że firma Alles na dobre stanik, idę do mojej brafiterki zapytać czy może je zamówić. W sensie, żeby mi sprawdziła jaki mam u nich rozmiar bo każda firma inaczej....
Z Krissa noszę 75DD a tu mi pokazuje 80B i jestem w kropce.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry