reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja zamówiłam kilka takich miękkich z hm, żebym mogła sobie w nich spać i chodzić po domu. Dam znać jak dotrą.
Tymczasem moja Julka wczoraj skończyła tydzień :) Laktacja się trochę rozbujała, odkąd jesteśmy w domu raz jadła mm, w dodatku tylko 10 ml :) Nie jest łatwo bo w nocy musimy ją budzić co 3 h na jedzenie, przez to że jest taka malutka, ale mam nadzieję, że jeszcze trochę i mała będzie mogła sama się budzić kiedy chce a my dłużej spać :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zamówiłam kilka takich miękkich z hm, żebym mogła sobie w nich spać i chodzić po domu. Dam znać jak dotrą.
Tymczasem moja Julka wczoraj skończyła tydzień :) Laktacja się trochę rozbujała, odkąd jesteśmy w domu raz jadła mm, w dodatku tylko 10 ml :) Nie jest łatwo bo w nocy musimy ją budzić co 3 h na jedzenie, przez to że jest taka malutka, ale mam nadzieję, że jeszcze trochę i mała będzie mogła sama się budzić kiedy chce a my dłużej spać :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom


ja na hm patrzałam na stronie tam chyba numeracja kończy sie na E wiec dla mnie za male

super ze malutka karmisz piersią :) ja mam nadzieje ze tez będę mogła
 
Wiol troche czasu i wszystko sie unormuje:)
I tak widzisz juz coraz lepiej.
Ciesz sie swoim malenkim szczesciem:) bo widzisz ja np stękam bo doczekac sie nie moge
 
ja brałam w ostatnich trzech miesiącach pinafucin i clotrimazol ale jedno i drugie to globulki, maść jest za słaba w moim przypadku, ale dla partnera się świetnie sprawdza. Jeszcze przed ciąża miałam taka masc-krem ale w zestawie był aplikator który wprowadzało się do pochwy.Samo smarowanie warg i próba nasmarowania wnętrza pochwy może ci nie pomoc :( chyba ze po prostu masz małą infekcje albo lekarza nie chce dawac juz globulek ze względu na malenstwo
No własnie nie wiem... Moja mama mi załatwiła w Pl recepte na macmiror complex 500 ale czy myślicie,że jest całkowicie bezpieczny i czy moge stosować te globulki?
 
reklama
Do góry