reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
reklama
ja każde to ważne usg miałam 3d... ale w 22tyg miałam zwykle u nie swojego lekarza i id razu powiedział ze facecik ci juz wiedziałam ;)
a teraz to dzieciaki poskladane w brzuchu wiec trudniej dojrzeć chyba...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem nowa na forum. Termin wg OM mam termin na 29.10. A co usg mam inny termin na pierwszym 16.10 na połówkowym 23.10 i na ostatnio 10.10. Czy któraś z Was tak miała?Na jaki termin się nastawiać I jeszcze jedno pytanie. Na usg mówią że to dziewczynka będzie ale nie dają 100 %. mam zdjecie usg z tej ostatnio wizyta na której widać płeć ale nie są pewni na 100% też tak któraś z Was miała?
A najlepiej zmien lekarza.
Plci nie widza, i tp zmieniaja co 3 miesiace ?
 
Bo to jest w tym szpitalu dziwnie zorganizowane. Kontrole mam oddzielnie ze swoim stałym lekarzem. A usg jest 2 piętra wyżej trzeba na usg oddzielnie sie zapisywać. I co usg to inny lekarz który akurat jest wolny z oddziału. Mimo że wg rozpiski na drzwiach powinnien przyjmować lekarz z danego dnia.
 
Ja ostatnie porządne usg miałam w 24tc i już niestety nie zobacze mojego maluszka do porodu... Ale ja nie jestem zadowolona z poziomu opieki ciężarnej tutaj w Polsce jest o niebo lepiej.
 
Zuza ja wg om mam 16'10 wg usg 26.10 lub 29.10. Generalnie z tego co wczoraj zrozumiałam będziemy trzymać się terminu om a później patrzeć co się będzie działo. Choć raczej nie sądzę abym urodziła za miesiąc :-)

Z tego co pamiętam termin ustala się na badaniu w okolicy 12tc i tego się powinno trzymać, przynajmniej wszędzie tak jest napisane :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


ja na badaniach prenatalnych miałam wyznaczony termin na 24.10, wiec tego chciałabym się trzymać, ale każde dziecko jest inne jedno ma dłuższe nóżki inne główkę i jak tu się wstrzelić :nerd:
 
reklama
Teraz tak na prawde to możemy urodzić w każdej chwili to zależy od maluszka czy będzie się śpieszyć czy posiedzi troche dłużej:) ja bym chciała urodzić koło 38tc ale czuję,że przenosze:)
 
Do góry