reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Anuleczka szacowanie między 3000 a. 3300 to dosyć spora rozbieżność a trafili w środek.
U mnie szanować gin na 3700 a wyszło 3660 ale teraz mam na innym sprzęcie u innego lekarza więc nie wiem czego się spodziewać.

Betka ale poród może się zacząć tak bez zapowiedzi w kilka godzin. Nie ma co panikowac. Ja w dniu terminu miałam wszystko na cztery spusty zamknięte. Długa szyjka zero rozwarcia i skurczy. A dwa dni później urodziłam.

 
reklama
kolo 6 tyg nie było go widać. .. dopiero jakoś tak jak u ciebie lekarz go dostrzegł. i czekaliśmy do usg w 13tyg i juz był jeden ten gdzie od początku był zarodek. brałam duphaston ciągle. i wszystko później było ok :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi sie wydaje ze niedużo jednak sie pomylili bo mówili, że przekroczy 3 kg ale nie więcej jak 3 300 więc wg mnie się zgadza. Duża rozbieżność to jak mówią komuś, że urodzi ponad 4 kg a dziecko rodzi się niecałe 3,5 :D choć ja też wiem, że na sam koniec ciężko jest tą wagę doprecyzować jak już główka wstawiona a dziecko takie pozwijane :)
 
Rzeczywiste plan porodu to chyba te działania okołoporodowe :-) pomyliłam z czymś innym :-)
Ja mam gotowe papiery z mojego szpitala, wypisane już :-) w moim przypadku to zgoda na lewatywe, golenie, oraz in blanco podpisana zgoda na ccw razie potrzeby.
Co do nacięcia krocza to położna z tego szpitala kazała zaznaczyć opcje, że nacięcie w przypadku koniecznym a nie profilaktycznie. Mam też już wypęłnioną ankietę odnośnie uczuleń i przebytych chorób itp.

Beatka masz jeszcze bardzo dużo czasu do końca 40tc a w końcu to przecież jest właściwy termin a nie 2,3 tygodnie przed :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem nowa na forum. Termin wg OM mam termin na 29.10. A co usg mam inny termin na pierwszym 16.10 na połówkowym 23.10 i na ostatnio 10.10. Czy któraś z Was tak miała?Na jaki termin się nastawiać I jeszcze jedno pytanie. Na usg mówią że to dziewczynka będzie ale nie dają 100 %. mam zdjecie usg z tej ostatnio wizyta na której widać płeć ale nie są pewni na 100% też tak któraś z Was miała?
 
Zuza termin z om jest najbardziej prawdopodobny jeśli twoje cykle regularne. patrz na to co masz w karcie ciąży najlepiej. a co do płci jak dziecko się nie pokaże wyraźnie to nic nie można poradzić na to ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza ja wg om mam 16'10 wg usg 26.10 lub 29.10. Generalnie z tego co wczoraj zrozumiałam będziemy trzymać się terminu om a później patrzeć co się będzie działo. Choć raczej nie sądzę abym urodziła za miesiąc :-)

Z tego co pamiętam termin ustala się na badaniu w okolicy 12tc i tego się powinno trzymać, przynajmniej wszędzie tak jest napisane :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry