reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Wiola, gratulacje! Mimo wszystko najważniejsze ze bezproblemowo. Zmotywowałaś mnie dzisiaj, bo termin podobny mam i torby stoją spakowane [emoji6]


eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
 
reklama
No teraz to już muszę się zmobilizować bo tak sobie mówie jeszcze 5 tyg ale jak widać może się zacząć lada moment. Jeszvze torby nie mam spakowanej...
 
Dziewczyny a mam prośbę, czy te z Was które używały już monitora oddechu mogłyby jakiś dobry polecić? Chodzi mi o sam monitor bo nianie już mam :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nie spie :pzasnelam chyba o 2.00 wszystko mnie swędzi . Zjem śniadanie poukładam pajacyki w komodzie i postaram się znowu zasnac
 
reklama
ja obudziłam w nocy bo spuszczam wodę i oczywiście awantura a teraz to samo ze co ja robię zamiast spać to łażę po domy:oo2:

kurcze muszę w komodzie przeorganizować wszystko bo nie zmieszczę tam kolejnych pralek, nie sadziłam ze aż tyle dostane od siostry
 
Do góry