reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Nieregularne miałam cykle zawsze. A jeszcze wg usg ostatnio się okazało że dzieciątko starsze o 2 tyg.Niby się ukazało dzieciątko ale oni mi nie dają 100% gwarancji że to dziewczynka więc nie rozumiem czy to jest kwestia sprzętu czy doświadczenia lekarza i zawsze długo się zastanawiają. Co usg inny lekarz.
 
reklama
Zuza u mnie cykle tez nieregularne. .. termin z om pokrył mi się z wiekiem ciąży dopiero na polowkowych i wtedy go wpisali w dokumentację bo wcześniej ciągle była ciąża 2 tyg młodsza i z wizyty na wizytę mały nadrabial. a co do płci to nie wiem od czego zależy ze lekarz daje pewność. .. generalnie to 100% chyba nigdy nie ma ;)

chociaż u mnie na usg w 13tyg później na polowkowym j tym w 30tyg w papierach jest wpis "narządy meskie- prawidłowe".

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Dawno mnie tu nie było! Ostatnio, kiedy jeszcze męczyły mnie mdłości i praktycznie nie byłam w stanie funkcjonować, czyli pewnie gdzieś koło 12tc. Obecnie został równo miesiąc do porodu wg terminu z usg w 13tc i czekam z niecierpliwością. :) Wczoraj byłam na ostatniej planowanej wizycie u lekarza, zrobiliśmy posiew i to będzie już ostatni papierek do mojej teczki szpitalnej ;) Teraz czekam, aż malutka wystartuje - to będzie mój pierwszy poród i jestem bardzo pozytywnie nastawiona :)
Co do tego planu porodu - mój lekarz doradził mi, żeby nie brać tej kartki na porodówkę, tylko po prostu mówić dużo o swoich potrzebach i oczekiwaniach, bo nie sposób, by każdy z personelu się z nim szczegółowo zapoznał, zapamiętał no i przestrzegał. Na każdym oddziale są jakieś 'zmechanizowane' zwyczaje i po prostu trzeba dużo pytać, powtarzać i mówić. I tak wielu rzeczy nie przewidzimy... No i ja tak zrobię. Plan porodu przede wszystkim uświadomił mi jakie mam prawa i to jest najcenniejsze, bo wiem czego mogę oczekiwać i wymagać. :)
 
a teraz na usg mi terminu nie podaje nikt nawet bo dzieci rosną w innym tempie wiec ich wymiary nie są wskaźnikiem. bo termin się nie przesunie.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza mi na ostatnim usg wyszło ze mały jest 4 tyg starszy a ja wiem ze to niemożliwe bo musiało by dojść do zapłodnienia w dniu kiedy robiłam test ciążowy:)
Te początkowe usg sa wiarygodne bo maluchy na początku rozwijają sie mniej więcej tak samo, pozniej każdy rośnie w swoim tempie:)
 
Bo mąż się nastawił na córeczke a co będzie jak wyjdzie syn? :) Żartuje trochę. Dlatego pokupowałam uniwersalne rzeczy ale rodzina nastawiła się na kolor różowy i co rusz jakiś komplet różowy do mnie trafia. Czy zdecydować się na usg 3D czy to nie ma sensu. Jak myślicie?
 
reklama
Aria no to dokładnie jak u mnie

Życiowa mój gin w 13 tc zapieral się na 150% że chłopak hehe pewny siebie chłop

Wiktoria0 o tak racja że lepiej oprócz kartki dużo mówić przy każdej okazji jak się czegoś chce lub nie chce bo inaczej faktycznie mogą się wykręcić że nie czytali. Tak masz pewniejsze

 
Do góry