reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mi kolezanka powiedziala dzis ze jej rozstepy zrobily sie dopiero jak brzuch spadl..ciekawe jak to u mnie bedzie od samego poczatku dzien w dzien smaruje brzuch uda i piersi zeby sie nic nie pojawilo..zobaczymy bo z kazdym cialem inaczej pewnie bedzie
 
reklama
nie wiem ile zaraz po porodzie, ale pół roku po ważyłam 3 kg mniej niż przed zajściem w ciążę. Takiej wagi nie miałam nawet po maturze, więc czułam się po prostu chudo a to jeszcze była zima :) kondycja na poczatku jest fatalna, bo nawet spacer męczy, ale wszystko powoli wraca do normy.

Co do szkoły rodzenia mi dała w pierwszej ciąży bardzo dużo i tak jak ktoś pisał, bardziej koncentrowała sie na sprawach końca ciazy, porodu i połogu a nie tylko pielęgnacji noworodka, bo od tego to raczej położna środowiskowa będzie. Chodziłam do organizowanej w szpitalu, w którym rodziłam i to też takie oswojenie się ze szpitalem było. Dlatego ja polecam.
 
Ja też jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia, mnie to wiele rozjaśniło i jakoś tak pozwoliło się psychicznie przygotować. Tak jak strasznie się bałam porodu tak po szkole rodzenia wydaje mi się on całkiem naturalny i do przeżycia. Dla mnie ważne jest też to, że zajęcia mocno zaangażowały męża, wiadomo że on nie czyta całymi dniami o ciąży i dzieciakach jak ja, a z zajęć wyniósł bardzo wiele, nawet zabrał się za lekturę w temacie wczesnego rozwoju dzieci :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
164342"]Planowo trafiłam dziś na oddział. .. tylko nieplanowo może się to skończyć cesarka jutro lub w ciągu 2/3 dni... a my dziś dopiero 34tydz... mam być na czczo do obchodu i się okaże. ..

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze jak nie bedziesz mogła usnac popros połozne o zastrzyk zebys choc przez noc sie nie marwiła
 
reklama
Ja wczoraj cały dzień przeleżałam i dzisiaj jest lepiej , nawet rano mnie w ogóle nie bolało teraz troszkę . Zadzwoniłam dzisiaj do lekarza i powiedział żebym przez 2-3 dni poleżała i brała no spe albo scopolan 3x dziennie i tyle . Za bardzo się nie przejął więc chyba to nic takiego strasznego . Pewnie też po prostu już trzeba się oszczędzać.

wiedziałam ze odpoczynek pomorze :) ,mi taki sie jutro przyda bo od wczoraj 6 pralek zrobiłam i wyprasowałam i juz mnie pachwina boli wiec teraz do weekandu pas tylko książka herbata i muzyczka
 
Do góry